• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 1.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 1.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 1.sprat pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 1.sprat pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.044 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.021 € na 122.099 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.099 €, 42,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 129.021 €
13.03.2026 - 122.099 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.89m². Stan nije samo investicija – to je mesto koje postaje deo vaše priče. Takve odluke se ne donose često, već onda kada prepoznate....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.204 € na 120.390 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.390 €, 41,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 127.204 €
13.03.2026 - 120.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.30m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 1.sprat pala cena'
222.000 €
2.000 €
1.700 €
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 3.500 € na 3.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.300 €, 252,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 3.500 €
04.03.2026 - 3.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća u Beogradu, u neposrednoj blizini Partizanovog stadiona i Autokomande. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje ili dugoročni zakup, i ukupne je površine 252m2, na placu od 305 m2. Posebnu vrednost nekretnini daje pokriveni....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno namešten trosoban stan na Adicama. Na prvom spratu. Podno grejanje na gas. Useljivo od 01.05. U CENU ZAKUPA JE URAČUNATA INFORMATIKA, INTERNET I KABLOVSKA. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 9112528.Izdaje se potpuno nov, moderno i atraktivno opremljen jednoiposoban stan površine 44,8 m², smešten u novoizgrađenom stambenom kompleksu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i dvorišno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>