• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.667 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, dupleks 65 m² Moderan dupleks od 65 m², raspoređen na PR + I sprat (od ukupno 4), u kvalitetnoj novogradnji. Trosoban (3.0) stan, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Cena: 227.500 € (PDV uključen) PVC stolarija Rehau – 6 komora Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura uknjižen zadnjih 14 dana'
172.400 €
101.000 €
70.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 235.000 €, 60,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je dvosoban, kompletno renoviran stan u ulici Branka Krsmanovića, u mirnom delu iznad Bulevara kralja Aleksandra. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem komercijalnog stambenog kredita. Odlikuje ga odličan raspored, dvostrana orijentacija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 15.000 €, 2373,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat sa reprezentativnim kancelarijskim i savremenim veleprodajno magacinskim prostorom novije gradnje sa upotrebnom dozvolom, uknjižen. Magacinski deo se sastoji od 2 nivoa - prizemlje od oko 850 m2, svlačionica za radnike sa 2 toaleta i velika galerija na spratu od 750....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....