• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura prize - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura prize - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura prizemlje 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura prizemlje 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura prizemlje 80 m2'
179.000 €
1.000 €
180.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 78,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se nalazi prostor od....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 110.000 € na 126.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 110.000 €
27.03.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju 3,5 stana u izgradnji 77m2 prizemlje. Izuzetno kvalitetna gradnja, podno grejanje na gas. Svaki stan ima pripadajući parking koji ulazi u cenu stana. Zgrada se nalazi u mirnoj ulic,i na dobroj lokaciji u blizinu glavnog puta. Zgrada poseduje ukupno 6 stanova od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi na nivou prvog sprata (ispod....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 178.500 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće iznosi 73 m², uz dodatnih 33 m² terasa sa prednje i zadnje strane objekta. U prizemlju se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>