• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura inter - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura inter - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura interfon Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 202.000 € na 217.250 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 217.250 €, 79,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 202.000 €
04.03.2026 - 217.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.463 €, 74,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 74.23m2 . 74.23m2, 3.0, 2/6, podno grejanje, lift, terasa, interfon, telefon. Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 218.426 €, 85,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Smešten u srcu Voždovca, na veoma prometnoj lokaciji. Vrhunska gradnja, sa useljenjem u decembru 2025. Eco-smart sistem grejanja, hladjenja i ventilacije prostora po principu toplotnih pumpi! Korišćeni su kvalitetni materijali, posvećena je pažnja prilikom gradnje! Novogradnja, stambeno/poslovni....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 217.620 €, 116,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 55.45m2 sa privatnim dvorištem od čak 60m2, smešten u prizemlju moderne novogradnje na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja. Zgrada je uvučena u mirnu i tihu ulicu, što pruža....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 213.500 €, 61,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2.0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi, dvosobni, moderno projektovani stanovi u kvalitetnoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Majke Kujundžić. Zgrada je izvedena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 211.167 €, 53,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 70.10 m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, I/I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na prodaju luksuzan stan, tek izgrađen, u prelepoj zgradi niske spratnosti. U gradnji su korišćeni su vrhunski materijali- italijanska keramika prvoklasnog kvaliteta, Hansgrohe sanitarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura interfon (258)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>