• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 170.880 € na 187.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.150 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.08.2020 - 96.000 €
06.06.2021 - 109.850 €
18.01.2022 - 96.000 €
18.01.2022 - 109.850 €
17.04.2022 - 136.700 €
28.05.2023 - 176.570 €
19.03.2025 - 170.880 €
27.03.2026 - 187.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2019.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, trosoban dupleks na trećem spratu, održavan, lepog rasporeda.Mogućnost kupovine garaže od 14 m2. Uknjiženo., (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com) .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 119.700 € na 121.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.700 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 121.700 €
15.04.2026 - 119.700 €
22.04.2026 - 121.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo 3 – naselje sa specifičnom mikroklimom i kompletnom infrastrukturom, koje pruža sve pogodnosti porodičnog života u prestonici. U blizini se nalaze Osnovna škola „Pavle Savić“, vrtić „Zvončica“, pijaca, Dom zdravlja, marketi, fitnes centri i uslužne radnje i delatnosti, te....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 99.900 € na 102.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2023 - 94.760 €
25.06.2023 - 89.610 €
07.07.2023 - 84.460 €
22.01.2025 - 92.700 €
25.06.2025 - 99.900 €
11.03.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, SATELIT, 46M2, DVOSOBAN. Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Satelitu. Treći sprat, terasa, ostava, podrumska prostorija. Agencijska oznaka 1005584 ( tel, Miloš 0600458834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
10.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.284 € na 91.400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.400 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 84.284 €
03.05.2026 - 91.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta Stan je projektovane površine 44.36 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.509 €
03.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 105.060 € na 118.450 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 101.000 €
25.06.2025 - 105.060 €
27.03.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Novom Naselju. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, kao i odvijenu trpezariju koja ima mogućnost pregradjivanja i pretvaranja u spavaću sobu, kupatilo i terasu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orijentisan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 220000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2 porasla cena (55)
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura do 2500 eura/m2 porasla cena (67)
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2 (29)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.