• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 2.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 2.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 2.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 2.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 205.000 €, 90,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 176.130 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 176.130 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je elegantan, vrhunski opremljen četvorosoban stan smešten na drugom spratu urbane vile, izdvojen kao jedini stan na toj etaži, što pruža dodatnu privatnost i mir. Prostor je pažljivo projektovan kako bi spojio udobnost, funkcionalnost i moderan dizajn. Iz centralne zone,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 223.520 €, 56,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.400 €, 107,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična lokacija idealna je za porodičan život, na svega 400m od škole i vrtića, dok se autobusko stajalište nalazi na samo 100m. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.800 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 180.000 €, 30,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen, namešten, 1.0, salonski stan, 30m2, u najužem centru grada, na korak od Skadarlije. Na drugom spratu odlične predratne zgrade sa mermernim ulazim i novim liftom - zgrada ima sopstveni veliki budžet za održavanje, što predstavlja ogroman benefit za stanare. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 220000 eura 2.sprat (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>