• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura uknjižen 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura uknjižen 70 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.136 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 122.400 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, širi centar 3.0, 72m2 uknjižen, 3/3, EG, podno, terasa, interfon, KATV, internet prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba neprimetno integrisana sa trpezarijom, 2 spavaće sobe obe sa izlazom na terasu, kupatilo, potpuno opremljenu ugradnu kuhinju sa šankom i sa modernim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuznog prostora na atraktivnoj lokaciji - TOP PONUDA Na prodaju izuzetno kvalitetan i luksuzno opremljen troiposoban stan/lokal, uknjižen i useljiv odmah, sa delom ugradnog nameštaja koji je uključen u cenu. Lokacija je savršena, a prostor se prostire na 72 m² uz natkrivenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 211.150 €, 74,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Trosoban stan u samom centru grada, uknjižen, odmah useljiv. Stan se prodaje namešten, osim tehnike. Kuhinjski i trpezarijski elementi su napravljeni od najkvalitetnijeg punog trešnjinog drveta. Kuhinja veoma svetla, sa prirodnom ventilacijom. U spavaćoj sobi se nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura uknjižen 70 m2'
60.000 €
133.820 €
147.900 €
  Stan, NOVI SAD, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite!!! Ovo je apartman za one koji za sebe žele najbolje Ukoliko želite da na odmoru imate mir, tišinu, pogled na padine i visoravni Zlatibora, na samo 3 km od centra i gužve, a pri tom ste i ljubitelji tenisa i komfora, onda je ovo prava nekretnina za Vas. Ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, dupleks 65 m² Moderan dupleks od 65 m², raspoređen na PR + I sprat (od ukupno 4), u kvalitetnoj novogradnji. Trosoban (3.0) stan, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Cena: 227.500 € (PDV uključen) PVC stolarija Rehau – 6 komora Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>