• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura lift barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 210000 eura lift barem 60 m2" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.851 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 169.000 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 45m² sa privatnim dvorištem od 25m², smešten u prizemlju moderne novogradnje na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja. Zgrada je uvučena u mirnu i tihu ulicu, što pruža idealan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.580 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Pančeva nastaje moderan stambeni objekat visokog standarda, namenjen onima koji žele kvalitet bez kompromisa i lokaciju koja trajno čuva vrednost nekretnine. Idealno rešenje za porodični život, ali i sigurnu investiciju. Sve što vam je potrebno nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 116.440 €, 71,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Dunava. Funkcionalan je i  spavaći blok  je dvojen od dnevne sobe i trpezarije . Ima  dve zasebne spavaće sobe sa velikom terasom i dva sanitarna čvora.Kvalitetno je graðen: antracit stolarija,italijanske ploćice,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu White Hill Residence u Novim Banovcima, prodaje se stan od 71 m² na visokom prizemlju (zgrada ima 5 spratova), sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan je potpuno opremljen i prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Podno grejanje na gas obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom trosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima, kao i pogledom na prelepe pejzaže....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.700 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.0 , 58.43m2(teasa 5.61m2), podno grejanje, lift, I/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, INĐIJA, 117.240 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina od investitora u samom centru Inđije - Minjon Residence je stambeni objekat u ulici Novosadska br. 6, sa podzemnom garažom, prizemljem i šest spratova. Ukupno četrdeset devet stanova raspoređenih u sedam nivoa. Iza osećaja trajnosti stoji savremena gradnja i pažnja prema....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban nov stan na Panteleju kod ART Caffea Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na V-spratu sa dva lifta, povrsine od 73m2 i etaznim grejanjem na struju (podno grejanje). Na podu su plocice, stolarija je PVC. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spvace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 144.540 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan dvoiposobne strukture, na prvom spratu zgrade (sa dva lifta) u novogradnji, u naselju Pantelej. Predmetni stan nam se nalazi u brzorastućem delu naselja Pantelej, neposredno u blizini prvog kružnog toka iz pravca centra grada. Kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na drugom spratu u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan stan u naselju Čalije. Nalazi se na četvrtom spratu nove zgrade koja ima lift. Površina stana je 74m2, a po strukturij je trosoban stan. sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, komforne dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, dezažmana iz koga se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan neuseljavan stan u naselju Čalije. Nalazi se na četvrtom spratu nove zgrade koja ima lift. Površina stana je 74m2, a po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, komforne dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, dezažmana iz koga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.463 €, 74,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 74.23m2 . 74.23m2, 3.0, 2/6, podno grejanje, lift, terasa, interfon, telefon. Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.63m2, dve lođe, podno grejanje, lift, II/IV, telefon, interfon, podrum, parking mesto u dvorištu. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Savremen dizajni, oplemenjen smart home sistemom, podno grejanje na gas po utrošku u zgradi sa samo osamnaest stanova i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.085 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.717 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.17m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 225.570 €, 76,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.015 €, 77,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 77, 41m2 (dve terase), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.000 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu stambenu zgradu u jednom od najlepših delova Zemuna – Gornjem gradu! Objekat vrhunskog kvaliteta gradnje, moderan dizajn i luksuzne zajedničke sadržaje koji pružaju pravi urbani komfor. KARAKTERISTIKE OBJEKTA Ultra moderna novogradnja Privatni zajednički....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 205.920 € na 211.640 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 211.640 €, 57,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 205.920 €
26.04.2026 - 211.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 57.20 m2,terasa 3m2, podno grejanje, inverter klima, ALU - stolarija, III/V, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi imamo novogradnju na odličnoj lokaciji. U izgradnji su korišćeni najsavremeniji materijali moderne gradnje. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 154.450 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 78m2(teasa 6m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.561 €, 78,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3.5, 77,41m2 (terasa), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, škola, obdaništa, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 180.440 €, 57,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 56.71m2, u novijoj zgradi vrhunskog kvaliteta, u mirnoj i povučenoj ulici na odličnoj lokaciji — svega nekoliko minuta od Ada Malla i Ade Ciganlije. Stan je dvostrano orijentisan i osmišljen tako da pruža maksimalan komfor i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 163.926 €, 78,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 78m2 (terasa), 5/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Apartmansko naselje KAPIJE ZLATIBORA se nalazi na jugoistočnoj padini zlatiborskog naselja Sloboda, u mirnoj i ne previše naseljenoj zoni ovog turističkog mesta, na par minuta hoda od jezera (500m). Lokacija je idealna kako za stanovanje tako i za eventualno izdavanje u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 146.150 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u novogradnji na Misi na povučenom spratu na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 98.339 €, 80,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....