• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 200000 eura Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 200000 eura Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 200000 eura Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 200000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.018 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja – kvalitet koji se vidi i oseća Stan je veoma specifičan i vrlo moderan. U pitanju je dupleks u visokom prizemlju. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i toaleta u donjem delu. Na galeriji se nalazi spavaca soba i kupatilo. Sav je u prozorima pa je veoma osvetljen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 199.000 €, 107,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan investicioni prostor u prizemlju poslovno-stambene zgrade (dvorišni deo) površine 107 m², koji se prodaje sa postojećim zakupcem. Prostor je izdat stabilnoj IT kompaniji iz Novog Sada, koja ga koristi kao kuhinju za zaposlene i spremna je da sa novim vlasnikom zaključi....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 200.000 €, 123,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa prostrana kuća na 5,5 ari. U prizemlju ima predsoblje , hodnik, veliku dnenu sobu u sklopu sa trpezarijom i prelepom kuhinjom. Iz dnevne sobe izlazi se na vrt sa letnjikovcem. Kupatilo sa tuš kabinom. Na spratu dve spavaće sobe sa izlaskom na dve terase, veliko kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan sa terasom od 44m2 nalazi se u luksuznom stambenom kompleksu sa video nadzorom uz samu obalu Dunava.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 199.000 €, 107,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Klisa, kuća, 107m², plac 190m² ++|++ Nov objekat izgrađen kao dve samostalne jedinice u najlepšem delu Klise. Kuća površine 107m² sa pripadajućim ograđenim dvorištem od 190m². Nalazi se u blizini škole, vrtića i sportske hale. Prizemlje: prostran dnevni boravak sa terasom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 198.892 €, 53,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Najluksuznije naselje sa velikim spa centrom i solarnim panelima u jednom od najlepših delova Beograda. Okružen zelenilom i sa poglegom na ceo grad! Naselje se nalazi u zelenoj oazi u blizini sportskog centra 11. April. ** Direktna prodaja od investitora bez ikakve provizije za kupce.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 89,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznogstila....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 196.800 €, 119,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

4. juli - NOVOGRADNJA - trosoban stan površine 119,29m2 (93,29m2 stambeni prostor + tri terase ukupne površine 26m2) na drugom spratu. Kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 200000 eura (1048)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>