• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura potkr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura potkr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura potkrovlje" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 489 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 100,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u naselju Jabučar u Kragujevcu, u mirnoj ulici. Kuća je nove gradnje i površine je 100 m2 plus 25 m2 podruma. Od prostorija ima tri spavaće sobe, kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i hodnik sa garderoberom. Podno grejanje na gas. Sve novo, sređeno i uređeno, odmah....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 137.000 €, 264,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Putnikovo - tipska kuća u nizu bruto površine 264m2 (tri etaže po 88m2) na placu površine 1,6 ara sa garažom. U suterenu - kotao, vešeraj, sanitarni čvor, ostava, trpezarija sa kuhinjom, garaža Visoko prizemlje - predsoblje, trpezarija sa kuhinjom, veliki dnevni boravak, toalet i....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 110.000 € na 126.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 110.000 €
27.03.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju 3,5 stana u izgradnji 77m2 prizemlje. Izuzetno kvalitetna gradnja, podno grejanje na gas. Svaki stan ima pripadajući parking koji ulazi u cenu stana. Zgrada se nalazi u mirnoj ulic,i na dobroj lokaciji u blizinu glavnog puta. Zgrada poseduje ukupno 6 stanova od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura potkrovlje'
125.000 €
103.000 €
170.000 €
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 154.500 €, 392,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću na tri nivoa ukupne funkcionalne površine približno 400 m² na placu od 360m2! • Podrum (~180 m²) - poluukopan prostor kao na slikama, sa donje strane objekta omogućen izlaz ka dve garaže, što pruža odličan pristup i dodatne mogućnosti za radionicu, skladište....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 118.800 €, 45,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji nov, svetao sa lepim rasporedom prostorija. U završnoj fazi izgradnje. Nalazi se na u potkrovlju. Od prostorija ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu od 2.5m2, spavaću sobu i kupatilo. U stanu je španska keramika, PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada, idealnom za porodičan život i one koji žele udobnost i kvalitetno stanovanje. Stan je prazan, nalazi se u potkrovlju manje stambene zgrade....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 345,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Kuća 345m2 na placu od 1036m2-Lugovo Prodaje se nedovršena kuća površine 345m2 na placu od 1036m2 u Lugovu. Sastoji se od prizemlja(218m2), potkrovlja(127m2) i suterena(garaža i podrum). U prizemlju su dve sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, dva kupatila, predsoblje i....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 84.000 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U Prilici smo da Vam ponudimo kuću P=120m2 (pr+pk)na 6 ari placa u Beloj Palanci (40km od Niša). Kuća se sastoji od: prizemlje- dnevni boravak ,kuhinja, trpezarija, hodnik, kupatilo i velika terasa, u potkrovlju su 2 velike sobe, hodnik, i terasa 35m2. U kući je instalirano podno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 54.000 €, 63,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru, ima 63 m2 i nalazi se u potkrovlju, poseduje 1 spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Po podu pločice, podno grejanje i hlađenje na toplotne pumpe, Pvc stolarija, svoj vodomer i kalometar. Stan se prodaje namešten. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SURČIN, 9.000 €, 1000,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova poslovna zgrada od 1000m2 (+ prilagodljivo potkrovlje od 350m2) Opciono mogu se iznajmiti jedna ili dve hale od po 760m2. Ukupno oko 3000m2 kombinovano dostupno za najam. Objekat se nalazi u blizini aerodroma i sa brzim pristupom autoputu i obilaznici. Objekti se nalaze....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 2.700 €
03.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.850 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nova vertikala jedne prave komforne porodične kuće,koja se nalazi na obodu Dedinja. Sa jedne strane je smeštena je u porodičnom kraju sa dosta zelenila, čak i pogled sa predivnih terasa je na zelenilo i Košutnjak. Ulica u kojoj se kuća nalazi je malai slepa. Prostire se na....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?