• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura barem 60 m2 pala cena" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 708 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 800 €
03.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura barem 60 m2 pala cena'
150.000 €
1.200 €
169.000 €
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvoiposoban stan na keju. Stan je površine 60m2, nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Raspored prostorija: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Podno grejanje i poseduje inverter klimu. Stan sadrži sve što....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 600 € na 580 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 580 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 600 €
29.03.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu – Vračar, Južni bulevar! Stan se nalazi u novijoj zgradi u Varvarinskoj ulici, na IV spratu bez lifta, kompletno je opremljen i odmah useljiv. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban salonski stan, 70 m2, VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran trosoban salonski stan. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.550 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, 70 m², VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno namešten trosoban stan na Adicama. Na prvom spratu. Podno grejanje na gas. Useljivo od 01.05. U CENU ZAKUPA JE URAČUNATA INFORMATIKA, INTERNET I KABLOVSKA. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 1.300 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 1.000 €, 125,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana i funkcionalna kuća površine 125m2, idealna za porodičan život. Kuća je kompletno opremljena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, potpuno opremljene kuhinje sa špajzom, jedne spavaće i dve dečije sobe, kupatila i dodatnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 126,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 149.000 €
13.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća Pd+P+1, 126,00 m2 neto + tavanski prostor. Nalazi se u Novim Banovcima, u mirnoj ulici, 600m od centra, 1 km od osnovne škole, 500 m od vrtića, 1,5 km od autobuske stanice, 2,5 km od autoputa, 25 minuta od Beograda, optimalna kvadratura za život i održavanje objekta. Plac je....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.500 € na 1.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.250 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 1.500 €
24.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad- Telep - blizina Bulevara P. Pavla, izdaje se kuća/poslovni prostor od 130m2 sa dvorištem od oko 300m2, niski mesečni troškovi, parking Objekat je nov, ima podno grejanje na gas, sastoji se od prizemlja gde je velika prostorija, velika terasa iz koje se izlazi u dvorište,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 2.700 €
03.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.700 € na 2.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.700 €
17.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa Izdavanje poslovnog prostora Novi Sad na odličnoj lokaciji kod SPENS-a. Poslovni prostor površine 147 m2 nalazi se u novijem objektu izgrađenom 2022. godine i predstavlja idealno rešenje za sve koji traže izdavanje poslovnog prostora u Novom Sadu na prestižnoj i lako dostupnoj....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 2.200 € na 2.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 168,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.09.2024 - 2.200 €
03.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Milutina Bojića. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor na II spratu novoizgrađene urbane vile nadomak Limana IV i Bulevara Evrope. Ovaj poslovni prostor odlikuje funkcionalan raspored i kvalitet upotrebljenih materijala i opreme. Čine ga ukupno pet kancelarija,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 85.000 € na 65.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 210,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
18.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Makovoj Sedmici u Graničarskoj ulici na placu površine 828 m². Kuća je građena od čvrstog materijala, ima 210 m² bruto površine. Kuća je u fazi renoviranja. Sastoji se od stepeništa, kuhinje zajedno sa trpezarijom i dnevnom sobom, WC-a, kupatila....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 3.500 € na 3.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.300 €, 252,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 3.500 €
04.03.2026 - 3.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća u Beogradu, u neposrednoj blizini Partizanovog stadiona i Autokomande. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje ili dugoročni zakup, i ukupne je površine 252m2, na placu od 305 m2. Posebnu vrednost nekretnini daje pokriveni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 95.000 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2024 - 140.000 €
24.08.2025 - 120.000 €
22.02.2026 - 105.000 €
05.04.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 7.000 € na 6.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 6.000 €, 510,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 7.000 €
27.03.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno novu kuću u komercijalne svrhe u samom centru Zemuna bluzu gradske bolnice i parka. Objekat je na 3 nivoa sut+pr+pk, otvoren prostor sa 4 wc-a . Objekat ima toplotne pumpe, gde je podno grejanje a hladjenje preko plafonskih fan coil-a, nalazi se sam na placu i poseduje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 3.700 € na 3.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.600 €, 237,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.700 €
22.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep penthouse na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti luksuzno namešten, a kuhinja i kupatila su opremljena svim modernim sanitarijama i aparatima. Stan poseduje ulaz iz lifta u komforan dnevni boravak sa trpezarijom, a od prostorija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 183.600 € na 173.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 173.000 €, 266,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 183.600 €
25.03.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kvalitetno građene kuće na prostranom placu od 83 ara, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Irigu. Prva kuća, koja se nalazi do ulice, ima površinu od 128 m². Sastoji se od dve spavaće sobe orijentisane ka ulici, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka, kao i dodatne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>