• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 97.900 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 160000 eura 3.sprat do 2500 eura/m2'
103.250 €
88.600 €
122.400 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 151.400 € na 144.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 151.400 €
15.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.100 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.900 €, 46,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 111.300 € na 112.810 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.300 €
10.05.2026 - 112.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu u Katanićevoj ulici.Najepša lokacija u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Moderan stambeni kompleks izgrađen i opremljen sa najkvalitetnijim, prvoklasnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.100 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov lux prostran dvosoban stan 56 kvadrata na Vračaru sa garazom i lođom. Grejanje i hlađenje - toplotna pumpa, podno grejanje. Jedna spavaća soba, dnevna soba, kupatilo, kuhinja i trpezarija. Prvi put se useljava. Minimum 12 meseci izdavanje Mesečno plaćanje, depozit jedna kirija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sre��en stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spava��u sobu, podno grejanje, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 50 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 40 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji - Humska, Savski venac. Stan je luksuzno i kompletno opremljen, odmah useljiv, sa pažljivo biranim nameštajem i savremenim dizajnom. Struktura:- 1 spavaća soba (francuski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.290 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan izdaje pravno lice i cena je iskazana sa PDV-om. Nov lux stan sa garažom i lođom. Prostran, jugozapadno orijentisan sa lepim pogledom. Grejanje i hlađenje - toplotna pumpa, podno grejanje Dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc Prvi put se useljava Mesečno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i funkcionalan stan idealan za parove u potpuno novoj zgradi. Odmah useljiv. Kompletno opremljen: inverter klima, veš mašina, frižider, rerna, ploča za kuvanje, aspirator, sudomašina, mikrotalasna, toster, roletne za elektropodizačima, komarnici. Svi uređaji su novi i....