• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura novog - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura novog - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura novogradnja" pronađeno 270 nekretnina - prosečna cena 1.379 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 71,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lux stan za stanovanje ili za poslovni prostor sa garažom, Nikolaja Hartviga. Prostran, jugozapadno orijentisan sa lepim pogledom. Grejanje i hlađenje - toplotna pumpa, podno grejanje. Prvi put se useljava. Mesečno plaćanje, depozit jedna kirija, izdaje se na duže. Polunamešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.500 €, 290,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI! Odličan, potpuno nov objekat, uknjizen. Podno grejanje, mogucnost struje do 50kw snage. Gas. Pod fero beton, visina 8m, panelni 10cm debljine. Pogodan za sve namene. Može i da se uredi kao prodajni prostor - lokal, ispred objekta parking. Agencijska provizija 50%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.350 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Prelep penthaus sa velikom dnevnom sobom i spavacom sobom. Luksuzna novogradnja, najbolja lokacija - pored FON-a. Kompletno opremljen za udoban i komforan zivot, od garnitura do svih tehnickih uredjaja, iz dnevne spobe izlazak na prelepu terasu sa otvorenim pogledom na Banjicku sumu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj, neprometnoj ulici, te je izolovan od gradske buke, ali i nadomak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.500 € na 1.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.250 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 1.500 €
24.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad- Telep - blizina Bulevara P. Pavla, izdaje se kuća/poslovni prostor od 130m2 sa dvorištem od oko 300m2, niski mesečni troškovi, parking Objekat je nov, ima podno grejanje na gas, sastoji se od prizemlja gde je velika prostorija, velika terasa iz koje se izlazi u dvorište,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja,lux prostor, Vračar, kvalitetna gradnja,65 m2, 2 spavaće sobe, open space prostor, polunamešten, 1 GM Novoizgradjena kvalitetna stambeno-poslovna zgrada na Vračaru,na odličnoj lokaciji Maksima Gorkog, sadrži ovaj prostran i svetao i jako dobro organizovan ,polunamešten....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 1.200 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Salajka, 110m² ++|++ Četvorosoban stan, nov, neuseljavan. Tri spavaće sobe, od kojih će dve biti naknadno opremljene, po želji budućih stanara, jedna spavaća soba master sa kupatilom, prostran dnevni boravak, sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, dve terase i dva kupatila. Podno grejanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116236, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking. IZDAJE SE PROSTRAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – IDEALAN ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STANOVANJE Na trećem spratu zgrade, s pogledom na Univerzitetski park, nalazi se stan od 100 m², koji pruža funkcionalan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja,lux prostor, Vračar,kvalitetna gradnja,55,16 m2,2 spavaće sobe ,open space prostor, polunamešten, 1 GM Novoizgradjena kvalitetna stambeno-poslovna zgrada na Vračaru,na odličnoj lokaciji Maksima Gorkog, sadrži ovaj prostran i svetao ,funkcionalno organizovan ,polunamešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 1.000 €, 223,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, nenamešten stan na visokom prizemlju zgrade sa liftom, u strogoj zoni centra Ćuprije – strukturalno odličan za privatni dom za stare, vrtić, ordinaciju i slične delatnosti. * Raspored prostorija: *4 spavaće sobe – svaka sa sopstvenim kupatilom, klimom i izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ZRENJANIN, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - novogradnja u širem centru Zrenjanina - lokal površine 120m2, dva sanitarna čvora, podno grejanje, klimatizovan, urađena priprema za video nadzor. - 1.000€/mesec + komunalni troškovi Agencijska provizija za zakupca iznosi polovinu mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u novogradnji sa parking mestom u podzemnoj garaži,u mirnom delu Vračara, podno grejanje. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na poslednjem spratu, nov, osvetljen, sa novim nameštajem. Još uvek niko se nije useljavao. Veliki dnevni boravak. Kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, veliko kupatilo. Jedno parking mesto ispred zgrade a može da se nađe i za drugi auto. Mala galerija na spratu. Podno grejanje.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i lux sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Stan je funkcionalan - čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa koja je orijentisana ka unutrašnjem dvorištu. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127478, IV/IV, klima, lift, terasa. Izdaje se dvosoban stan na 4.spratu u novogradnji ,u zgradi sa liftom.Stan ima internet,klimu.Zgrada ima recepciju,vrtić,teretanu.Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Vojvode Stepe I Trošarine,do centra za 10min.Zgrada ima podno....