• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura" pronađeno 790 nekretnina - prosečna cena 1.459 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 142.586 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan funcionalan trosoban stan na Paliluli, udaljena 10 minuta laganim hodom od Kalče. Nalazi se u na prvom spratu stambene zgrade koja ima lift i koja će biti izgradjena po navišim standardima gradnje. Stan je površine 58.92m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.450 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 151.276 €, 83,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.695 €, 77,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 141.640 €, 39,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu novogradnju u samom centru Novog Sada - stanovi različitih struktura na ekluzivnoj lokaciji! Kupovinom ovih nekretnina ostvarujete mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Objekat se gradi prema visokim standardima savremene gradnje, uz upotrebu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.580 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Pančeva nastaje moderan stambeni objekat visokog standarda, namenjen onima koji žele kvalitet bez kompromisa i lokaciju koja trajno čuva vrednost nekretnine. Idealno rešenje za porodični život, ali i sigurnu investiciju. Sve što vam je potrebno nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.550 €, 67,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na Telepu. Poseduje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve lepe spavaće sobe, kupatilo i WC, terasu. Nalazi se nadomak autobuskih stajališta, osnove i srednje škole, doma zdravlja, velikih saobraćajnica. Ono što je naročito važno je da je nekretnina ipak sačuvana....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.510 €, 50,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska KamenicaU prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat se gradi prema najvišim standardima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 141.100 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac, odličan četvorosoban stan u izgradnji, u nizu vila u naselju zatvorenog tipa. Kvalitetna gradnja i oprema. Podno grejanje na toplotne pumpe. Cena sa PDV-om. Useljenje se očekuje krajem 2023. godine. Agencijska oznaka 1005971. (Tel. 021/382-68-30, 062/102-0550,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 140.530 €, 49,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuznog prostora na atraktivnoj lokaciji - TOP PONUDA Na prodaju izuzetno kvalitetan i luksuzno opremljen troiposoban stan/lokal, uknjižen i useljiv odmah, sa delom ugradnog nameštaja koji je uključen u cenu. Lokacija je savršena, a prostor se prostire na 72 m² uz natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 140.000 €, 142,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Guncati, novosagrađena kuća, projektovane površine 142m2, samostojeća, na uknjiženom placu površine 9 ari. Kuća sa građevinskom dozvolom iz 2025. godine, prodaje se u završnoj fazi gradnje. Kuća je moderno projektovana, u jednom nivou, sa velikim staklenim površinama. Ima....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja 1.5 stana u izgradnji – Stara Karaburma, kod Bogoslovije U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan u izgradnji, sa građevinskom dozvolom, smešten na odličnoj lokaciji u mirnom delu Stare Karaburme, u neposrednoj blizini Bogoslovije i stadiona. Objekat je projektovan sa pažnjom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.300 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.250 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – CENTAR GRADA Na prodaju stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u samom centru.Struktura stana: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe kupatilo hodnik sa garderoberom terasa Opremljenost i karakteristike: podno grejanje na gas PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.060 €, 34,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i kompletno namešten dvosoban stan. U kompletnom stanu je urađeno podno grejanje (podna keramika), nova struja, voda, Italijanska keramika prve klase, blindirana vrata sa sigurnosnom bravom i ključem. Nameštaj je rađen po meri od medijapana, ugradna tehnika, moderna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 139.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća na Malom Radanovcu u pravom kertvaroškom ambijentu u lepoj mirnoj sredini . Izgrađena je 1984. godine od čvrstog materijala. Ima gradsku vodu , kanalizaciju , trofaznu struju , gasnu instalaciju , podno grejanje , podrum, garažu i lepo veliko dvorište . Kuća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban nov stan na Panteleju kod ART Caffea Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na V-spratu sa dva lifta, povrsine od 73m2 i etaznim grejanjem na struju (podno grejanje). Na podu su plocice, stolarija je PVC. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spvace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 152.000 €, 68,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetan dvoiposoban stan površine 68 m² u novogradnji na Panteleju, delu grada koji beleži kontinuiran razvoj i rast vrednosti nekretnina. Stan se nalazi na 7. spratu (poslednji sprat), što obezbeđuje dodatnu privatnost .Raspored je funkcionalan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 137.500 €, 50,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125022, PR/, terasa, nov luks, u izgradnji. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Prostrani i svetli stanovi, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 137.250 €, 61,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban luksuzan stan u privatnom kompleksu.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj je dobro osmišljen. Aluminijumski prozori, vrata i roletne, kvalitetni....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 137.000 €, 264,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Putnikovo - tipska kuća u nizu bruto površine 264m2 (tri etaže po 88m2) na placu površine 1,6 ara sa garažom. U suterenu - kotao, vešeraj, sanitarni čvor, ostava, trpezarija sa kuhinjom, garaža Visoko prizemlje - predsoblje, trpezarija sa kuhinjom, veliki dnevni boravak, toalet i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 136.800 €, 38,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ID12168633 Na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u zoni Trošarine u ponudi je savremeni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta gradnje i moderne arhitekture. Pozicionirana u mirnoj ulici ova zgrada Vam pruža najbolje od oba, mir ali i blizinu svim sadržajima. U blizini se nalaze: Saobraćajni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.400 €, 43,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam premijum projekat koja se nalazi na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u blizini Bulevara Evrope i Futoške ulice, sa mnoštvom sadržaja za ugodan porodični život. U neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, vrtić, odlični supermarketi, dečije igraonice, zelene površine.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 118.920 €
24.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 152.360 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV FANTASTIČAN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007132.Prodaje se fantastičan troiposoban stan (80.06m2) na drugom spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored stana je takav da je spavaći deo odvojen od dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom. Podno grejanje, terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila, terase i prostranog hodnika. Stan je potpuno zapadne orjentacije. Zgrada je građena po modernim standardima. Na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na drugom spratu u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom trosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima, kao i pogledom na prelepe pejzaže....

 
 
 
  Kuća, PETROVAC, 135.000 €, 330,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na 6 kilometara od Petrovca na Mlavi u mestu Lopušnik. Na mirnom mestu, oko 7 kilometara od glavnog puta Petrovac - Požarevac. Nova kuća poseduje struju, vodu i podno grejanje. Poseduje svoj bunar u samom dvorištu. Postoje garaže, pomoćne zgrade. Plac je oko 45 ara....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 134.970 €, 33,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 134.900 €, 46,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 134.750 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog prelepog stana koji se nalazi na prvom spratu u blizini centra Veternika. Sa prijatnim okruženjem, prelepim pogledom i blizinom glavnog puta. Ova lokacija važi za jednu od najboljih rešenja pri izboru kupovine nekretnine zbog svoje lokacije i kvaliteta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 765)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>