• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 120000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 120000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 120000 eura najnovije namešten

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 120000 eura najnovije namešten" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 33,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednoiposoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 113.400 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednosoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog konfiguracije terena, funkcioniše kao stan u prizemlju. Stan je veoma funkcionalan i dodatno obogaćen prostorom od oko 5m² ispod stepeništa, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljenost od centra 2km. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na visokom parteru: - dvorišna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.0, podno grejanje, kamin, 2/6, lift, terasa, parking mesto. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 103.000 €, 49,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju namešten jednosoban stan površine 49m2 koji se nalazi u potkrovlju. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Stan je orijentisan ka ulici. Nepokretnost poseduje podno grejanje, klimu, kao i garažno mesto površine 12m2.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan, smešten u najatraktivnijoj ulici na Zlatiboru svega 150 metara od centra! Idealna prilika za one koji žele sigurnu investiciju i perfektnu lokaciju. ** Kupovinom stana postajete i suvlasnik SPA centra. ** Stan je već izdat za Novu godinu, a rezervacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 120000 eura namešten (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>