• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 110000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 110000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 110000 eura što skuplji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 110000 eura što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu White Hill Residence u Novim Banovcima, prodaje se stan od 71 m² na visokom prizemlju (zgrada ima 5 spratova), sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan je potpuno opremljen i prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Podno grejanje na gas obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog konfiguracije terena, funkcioniše kao stan u prizemlju. Stan je veoma funkcionalan i dodatno obogaćen prostorom od oko 5m² ispod stepeništa, koji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradnulica - četvorosobna kuća u izgradnji površine 148m2. Prodaje se po principu "ključ u ruke". Mogućnost odabira keramike. Dva kupatila. Demit fasada. PVC stolarija sa roletnama. Podno grejanje na gas. Trofazna struja, Kanalizacija. Plac površine 6 ara sa kolskim ulazom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam lokaciju koja spaja izuzetnu povezanost, komfor i kvalitet života. Na samo nekoliko minuta vožnje od Bulevara kralja Aleksandra – jedne od glavnih saobraćajnica u gradu – ova adresa nudi brz pristup auto-putu, što omogućava laku i efikasnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Ledine, luks novogradnja…. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu novogradnju u Belfortskoj ulici na samom početku Ledina, desetak minuta od centralnih lokacija Novog Beograda. Kompleks se sastoji od 4 lamele. Kompletna prateća dokumentacija. Planirani završetak radova je 31.12.2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 110000 eura što skuplji (640)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>