• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 parking pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 parking pala cena" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.080 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 259.000 €, 92,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 259.000 €
27.02.2026 - 265.000 €
01.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i jednoj od najtraženijih ulica Zemuna – Banatskoj, u ponudi je izuzetno atraktivan 4.0 soban duplex stan, savršen za porodični život ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi, lepog i urednog izgleda, na 2. spratu od ukupno 2, bez buke i sa dodatnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 255.000 €, 92,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/III, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat za upis prava svojine. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji nivo se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, terasom, kupatilom, spavaće sobe i garderoberom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 259.000 € na 249.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 209.000 €
25.10.2024 - 198.000 €
22.11.2024 - 195.000 €
05.02.2025 - 219.000 €
30.01.2026 - 265.000 €
20.02.2026 - 259.000 €
08.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana. Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober. Gornji nivo: dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 parking pala cena'
510.000 €
530.000 €
195.000 €
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 352.000 € na 325.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 325.600 €, 88,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
15.05.2026 - 325.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

*Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi *Odlična lokacija *Visok kvalitet gradnje: *Ventilisana fasada *ALU stolarija *Etažno podno grejanje *Spušteni plafoni *Odlično okruženje: škole, parkovi, puno zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa otvorenom kuhinjom, 3 spavaće sobe....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 265.000 € na 249.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 249.000 €, 107,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 265.000 €
15.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep lokal sa parkingom u strogom centru grada Uknjižen je na 107m2 i ima i pravo korišćenja jednog parking mesta. U ponudi je izuzetan lokal u samom centru grada, na lokaciji sa frekventnim saobraćajem. Okružen je brojnim radnjama, kancelarijama, ugostiteljskim objektima i svim važnim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 452.600 € na 418.655 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 418.655 €, 113,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 452.600 €
15.05.2026 - 418.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi – novogradnja U ponudi je prostran četvorosoban stan u mirnom i lepom delu Bežanijske kose. Stan se sastoji od: *tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, *prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 151.400 € na 144.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 151.400 €
15.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 126,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 149.000 €
13.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća Pd+P+1, 126,00 m2 neto + tavanski prostor. Nalazi se u Novim Banovcima, u mirnoj ulici, 600m od centra, 1 km od osnovne škole, 500 m od vrtića, 1,5 km od autobuske stanice, 2,5 km od autoputa, 25 minuta od Beograda, optimalna kvadratura za život i održavanje objekta. Plac je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 389.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KOVILOVO, 389.000 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 449.000 €
07.12.2025 - 425.000 €
12.04.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ivana Milutinovića lokal, 126m2, PR/4, EG/podno grejanje na struju Prodaje se lokal sa dugoročnim zakupcem koji predstavlja idealnu investiciju. Lokal je površine 126m2, sa velikim izlozima i nalazi se u prizemlju zgrade od četiri sprata. Ima sopstveno etažno i podno....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.500 € na 1.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.250 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 1.500 €
24.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad- Telep - blizina Bulevara P. Pavla, izdaje se kuća/poslovni prostor od 130m2 sa dvorištem od oko 300m2, niski mesečni troškovi, parking Objekat je nov, ima podno grejanje na gas, sastoji se od prizemlja gde je velika prostorija, velika terasa iz koje se izlazi u dvorište,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 397.000 €
25.07.2025 - 360.000 €
26.09.2025 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>