• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 što veći duplex

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 što veći duplex" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.260 €, 222,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, duplex, 155,03 m2 + 66,7 m2 (GRATIS terasa), petosoban - fantastičan duplex stan, postoji mogućnost kupovine kako parking mesta, tako i garažnog. Cena je sa PDV-om, ali ako vam je ovo prva nekretnina, imate pravo na povrat istog. Stan poseduje dva fizički odvojena ulaza tako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 3.000 €, 200,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov lux stan,duplex koji se izdaje kao poslovni prostor. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u blizini Vukovog spomenika i Kalenic pijace. Stan je kompletno opremljen,dve toplotne pumpe,podno grejanje. U donjem nivou nalazi se dnevni boravak, kuhinja ,trpezarija, dve terase,1 soba i kupatilo.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje barem 80 m2 što veći duplex'
339.900 €
525.000 €
281.000 €
 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.200 €, 136,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70 m². Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu i trpezariju, raspored je praktičan i pogodan i za porodični život i za goste.Ugrađen je Smart Home....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 499.800 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
22.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, na lokaciji koja se retko pojavljuje u ponudi odličan petosoban duplex, uknjižen na 96 kvm sa terasama 108 kvm. Visina plafona u donjem delu je 2.65m, a u gornjem 3m. Kuhinja i oba kupatila imaju prozore (prirodna ventilacija). Grejanje u stanu je CG, a nalazi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 259.000 €, 92,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 259.000 €
27.02.2026 - 265.000 €
01.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i jednoj od najtraženijih ulica Zemuna – Banatskoj, u ponudi je izuzetno atraktivan 4.0 soban duplex stan, savršen za porodični život ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi, lepog i urednog izgleda, na 2. spratu od ukupno 2, bez buke i sa dodatnim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>