• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 70 m2 do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje 70 m2 do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 70 m2 do 170000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 70 m2 do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 169.000 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 45m² sa privatnim dvorištem od 25m², smešten u prizemlju moderne novogradnje na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja. Zgrada je uvučena u mirnu i tihu ulicu, što pruža idealan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 152.920 € na 166.980 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 166.980 €, 69,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 152.920 €
25.03.2026 - 166.980 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se dvoiposoban stan, površine 58,07m2+11,44m2 terase, na III spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan-kompletno namešten novim stvarima i tehnikom. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na visokom prizemlju u blizini Bulevara Patrijarha Pavla.. Fantastičan prostor odličnog rasporeda, Spavaći deo odvojen hodnikom . Sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan stan u naselju Čalije. Nalazi se na četvrtom spratu nove zgrade koja ima lift. Površina stana je 74m2, a po strukturij je trosoban stan. sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, komforne dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, dezažmana iz koga se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Podbara, 64m2, trosoban stan. Prodaje se trosoban stan od 64 m² na atraktivnoj lokaciji na Podbari. Stan se nalazi u potpuno novoj zgradi, u kojoj još niko nije živeo. Raspored prostorija: Iz hodnika se ulazi u dve spavaće sobe, kupatilo i prostrani dnevni boravak. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 157.885 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 142.120 € na 156.330 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 156.330 €, 65,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 142.120 €
22.03.2026 - 156.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se trosoban stan, površine 64,60m2, na II spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 155.736 €, 72,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nudi na prodaju prelep četvorosoban stan u ekskluzivnom kompleksu Fruške Vile na Alibegovcu. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile sa samo dva sprata i smešten je unutar posebno ograđenog dvorišta, dostupnog isključivo za četiri stanara. Pristup dvorištu je obezbeđen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje 70 m2 do 170000 eura (119)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.