• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 100 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 686 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 63000 eura (malo jeftiniji)
    • 70000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 800 €, 103,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov kompletni poslovni prostor na Paliluli, udaljen na oko 10 minuta pešice od centra grada, ukupne površine 103m2. Objekat je na prvom spratu i na raspolaganju je 103 m2 radne površine (bez balkona i stepeništa) jedna velika prostorija sa kuhinjom, dve zasebne kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.300 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog fakulteta. Pogodan za poslovni prostor. Kompletno renoviran. Kvadratura je 76 m2, dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Podno grejanje, dve klime, komplet kuhinja, interfon, kablovska, video nadzor u ulazu, kapija na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno namešten trosoban stan na Adicama. Na prvom spratu. Podno grejanje na gas. Useljivo od 01.05. U CENU ZAKUPA JE URAČUNATA INFORMATIKA, INTERNET I KABLOVSKA. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje 1.sprat do 67000 eura do 100 m2'
1.300 €
500 €
500 €
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u srcu Košutnjaka — podno grejanje, terasa, pogled na šumu Izdaje se potpuno renoviran trosoban stan na prvom spratu u Košutnjaku, površine 60m² (45m² uknjiženo). Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspolaže velikom terasom sa izlazom....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 9112528.Izdaje se potpuno nov, moderno i atraktivno opremljen jednoiposoban stan površine 44,8 m², smešten u novoizgrađenom stambenom kompleksu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i dvorišno....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 68.700 €, 42,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude kvalitetnu novogradnju sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, u mirnom delu Bečmena (ulaz), nedaleko od autoputa Miloš Veliki, što je čini dobro povezanom sa svim delovima grada. Stan se sastoji od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 69.400 €, 40,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 39,67m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvosoban i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, lux, namesten dvosoban stan u novogradnji na prvom spratu u mirnom delu ulice u blizini svih neophodnih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaca soba i prostrana terasa. * Podno grejanje na elektricni....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Kafić na 1. spratu zgrade u centru grada, pešačka zona. Sastoji se od jedne prostorije sa galerijom i toaleta. Dva ulaza, trofazna struja, podno grejanje na struju, klima. Uknjižen kao dvosoban stan. Pogodno i za kancelariju. Agencijska provizija: 2% Broj u Registru posrednika: 1378....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>