• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji luksuzan p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji luksuzan p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji luksuzan pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji luksuzan pala cena" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.093 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje što manji luksuzan pala cena'
3.300 €
500 €
1.100 €
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban salonski stan, 70 m2, VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran trosoban salonski stan. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
19.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 352.000 € na 325.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 325.600 €, 88,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
15.05.2026 - 325.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

*Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi *Odlična lokacija *Visok kvalitet gradnje: *Ventilisana fasada *ALU stolarija *Etažno podno grejanje *Spušteni plafoni *Odlično okruženje: škole, parkovi, puno zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa otvorenom kuhinjom, 3 spavaće sobe....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 412.000 € na 370.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 370.800 €, 167,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 412.000 €
17.04.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Penthouse sa savršenim pogledom 107 m² + dve terase (po 30 m²) – Royal Residency, Popovica---Agencijska šifra: 1007720. Prodaje se luksuzan penthouse u okviru zatvorenog kompleksa Royal Residency Popovica, svega 4 km od centra Novog Sada. Stan je u završnoj fazi gradnje, kompleks....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 3.700 € na 3.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.600 €, 237,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.700 €
22.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep penthouse na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti luksuzno namešten, a kuhinja i kupatila su opremljena svim modernim sanitarijama i aparatima. Stan poseduje ulaz iz lifta u komforan dnevni boravak sa trpezarijom, a od prostorija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 730.000 € na 690.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 690.000 €, 351,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 730.000 €
24.04.2026 - 690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lux kuca od 351m2 na placu od 26,50 ari sa uredjenom hortikulturom i izlazom na dve ulice. Kuca je gradjena od prvoklasnih materijala, alu stolarija sa roletnama, komarnicima i elektro podizacima, granitni podovi kao i kupatila, izolacija uradjena mineralnom vunom, Bramac....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, potpuno opremljena luksuzna vila sa bazenom, od 426m2, na samo 10km od Beograda. Sastoji se od 426m2 stambenog prostora sa 3 terase, placa od 32ara, garaže 46m2 i bazena od 65m2. Dnevni boravak sa kaminom, kuhinja i trpezarija su konceptualno open space ka bazenu od 65m2....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>