• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena najnovije" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>