• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje što manji lift pala cena'
830.000 €
92.150 €
111.426 €
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.204 € na 120.390 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.390 €, 41,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 127.204 €
13.03.2026 - 120.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.30m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.021 € na 122.099 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.099 €, 42,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 129.021 €
13.03.2026 - 122.099 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.89m². Stan nije samo investicija – to je mesto koje postaje deo vaše priče. Takve odluke se ne donose često, već onda kada prepoznate....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.559 € na 121.672 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 121.672 €, 42,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.559 €
13.03.2026 - 121.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.74m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.087 € na 125.957 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 125.957 €, 43,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.087 €
13.03.2026 - 125.957 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.21m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.795 € na 126.728 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 126.728 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.795 €
13.03.2026 - 126.728 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.44m². Ovo je prostor koji birate s razlogom – promišljeno, sigurno i sa jasnom vizijom budućnosti. Dom koji traje i vrednost koja....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 296.000 € na 290.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 58,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 58 m (uknjiženo 55 m + terasa 3 m), na četvrtom spratu zgrade sa liftom u centru Beograda, u blizini Trg Republike(10 minuta laganog hoda) Stan je deo uknjižene nadogradnje iz 2014. godine, kada su urađene nove instalacije, stolarija i ugrađen lift.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na svega nekoliko minuta hoda od Trga republike, u Hilandarskoj ulici, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan smešten na četvrtom spratu zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, kada je u zgradi ugrađen i lift, tako da su sve instalacije, stolarija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 600 € na 580 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 580 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 600 €
29.03.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja izuzetan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu – Vračar, Južni bulevar! Stan se nalazi u novijoj zgradi u Varvarinskoj ulici, na IV spratu bez lifta, kompletno je opremljen i odmah useljiv. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvoiposoban stan na keju. Stan je površine 60m2, nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Raspored prostorija: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Podno grejanje i poseduje inverter klimu. Stan sadrži sve što....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 266.240 € na 241.315 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 241.315 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 266.240 €
01.03.2026 - 241.315 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u izgradnji - dvoiposobni na prvom, drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Prilikom izgradnje stavljena je ALU stolarija i tarket. Zgrada poseduje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novoizgrađenom naselju White Hill Residence, nalazi se u zgradi Beta, pozicioniran u prizemlju zgrade. Veoma fukcionalan istan od 71 m2, sa velikim dnevno trpezarijskim delom i sa kuhinjom odakle se izlazi na terasu.Prodaje se namešten i opremljen. Pored dve spavaće....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 3.700 € na 3.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.600 €, 237,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.700 €
22.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep penthouse na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti luksuzno namešten, a kuhinja i kupatila su opremljena svim modernim sanitarijama i aparatima. Stan poseduje ulaz iz lifta u komforan dnevni boravak sa trpezarijom, a od prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>