• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m2 dve lođe pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m2 dve lođe pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 214.900 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
12.12.2025 - 215.000 €
11.01.2026 - 214.900 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban svetao duplex uknjižen na 78m² nalazi se u najboljem delu Bežanijske kose uz sve potrebne infrastrukturne sadržaje: veliku zelenu pijacu, osnovnu školu, obdanište, brojne linije gradskog prevoza. Zgrada je dobro održavana, malo povučena, okružena parkom i zaštićena od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 255.000 €
11.02.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan na dobroj lokaciji. Kvalitetno luks renoviran : urađeni spušteni plafoni sa led rasvetom, pvc stolarija Rehau(7 - prozori punjeni azotom) ,zidovi Calcecrudo, plafon sahara. Podovi vodootporni laminat. Od prostorija : ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 230.000 €
14.09.2025 - 220.000 €
10.12.2025 - 215.000 €
11.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Duplex u održavanoj zgradi. Stan je u solidnom stanju, u donjem delu nalazi se kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak, kupatilo i dve lođe od po 3,5 m² i spavaća soba. U gornjem delu nalazi se predsoblje i spavaća soba, koji su pod blagim kosinama. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 890 €
15.12.2025 - 850 €
01.02.2026 - 790 €
11.02.2026 - 750 €
18.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
08.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavaće, kompletno namešten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lođe sa fantastičnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 395.000 €
03.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 395.000 €
22.04.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan površine 103m2 (90m2 uknjižene korisne površine + 13m2 lođe) u Bloku 37. Stan se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve velike spavaće sobe, dva kupatila, ostave koja je adaptirana u "walk in" garderober i dve lođe. Dvostrana orijentacija....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 449.000 € na 429.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 429.000 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 449.000 €
03.04.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od fasadne cigle kod Karađorđevog parka. Zgrada sa liftom i CG. Prostorije: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva odvojena spavaća bloka, dva kupatila(oba su renovirana), špajz i dve lođe. Povšina stana je 109m2, od toga su dve lođe 9m2. Gleda na tri strane. Sve....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78.91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78,91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što manji barem 80 m2 dve lođe pala cena (13)
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m2 pala cena (61)
  • www.indomio.rs podno grejanje što manji barem 80 m2 dve lođe (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>