• GoHome Professional
www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana parking što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana parking što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana parking što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana parking što jeftiniji" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 2.389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan u centru. Površine je 50m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana parking što jeftiniji'
459.000 €
82.800 €
93.000 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BANJA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan sa terasom i pogledom na reku – odlična prilika! Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na 5. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica, autobuskih....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep porodičan stan u mirnoj ulici na Paliluli, savršen za sve one koji traže udoban i prijatan dom. Stan je površine 80m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Trosobne je strukture i obuhvata funkcionalan raspored prostorija, uključujući ulazni hodnik, prostranu....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)

<< <1> >>