• GoHome Professional
www.indomio.rs parket useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs parket useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs parket useljiv" pronađeno 257 nekretnina - prosečna cena 2.350 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 579.888 € na 585.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 585.000 €, 195,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 579.888 €
03.04.2026 - 585.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, prodaje LUX Dupleks 5-soban Penthouse od 195m2, iz 2004.godine, na VI spratu (od ukupno 7 spr.) sa 1 Liftom. PROSTORIJE Donji nivo (107m2): antre-hodnik, ostava, gostinski wc (sa tuš kabinom), kuhinja sa pomoćnom trpezarijom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 680 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan stan salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Stan je dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno je renoviran,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-257 (od ukupno 257)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>