• GoHome Professional
www.indomio.rs parket potkrovlje 220 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket potkrovlje 220 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket potkrovlje 220 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket potkrovlje 220 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 224,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća na dve etaže u MZ Dudova šuma, 800 metara od centra grada. Kuća je građena od opeke i ima 224 m2, izolovan stiroporom od 5 cm i nalazi se na placu od 273m2. Sastoji se iz dve etaže sa posebnim ulazom. Na prizemlju je ulaz, mala kuhinja, WC, kupailo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća u Mz Novo Selo na placu od 1778 m2 na asfaltnom putu, od centra Subotice 2,5 km. Kuća ima 210 m2, građena je od siporeksa, izolovan staklenom vunom i fasada je od fasadne cigle. Sastoji se iz ulaza, hodnika, kupatila, ostave, kuhinje, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 236,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena 2017. godine u dve etaže.U prizemlju se nalazi ulazno stepenište,predprostor,toalet,kuhinja,dnevni boravak sa trpezarijom koji ima izlaz na dvorišnu terasu,prostor ispod stepeništa koji se koristi kao ostava ,radna soba.U potkrovlju se nalazi hodnik iz kog....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 237.000 €, 237,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji na Smederevskom putu. Sastoji se od PR+I+PTK. -U prizemlju lokal od 30m2, garaza, kotlarnica. -Na I spratu 2 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja-trpezarija, kupatilo, hodnik, terasa. -Na potkrovlju isto kao na prvom spratu, siva faza, uradjene....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket potkrovlje 220 m2 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>