• GoHome Professional
www.indomio.rs parket pogodan 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket pogodan 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket pogodan 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket pogodan 100 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 103,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor. Površine je 103m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade u blizini OŠ ´Učitelj Tasa´. Čine ga: ulazni hodnik, tri prostorije, kupatilo i terasa. Prostor je kompletno renoviran: stolarija nova drvo-aluminijum sa tri stakla za izuzetnu toplotnu i....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 89.000 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

PRIZEMLJE, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR Prodaje se komforan stan od 104 m2.Extra lokacija, blizu je centar, osnovne škole, srednje škole, autobuska stanica, Lidl, vrtići, marketi, mesare, pekare, park idr. Sastoji se iz tri sobe, predsoblja, kuhinje, kupatila, wc-a, ostave i terase.Nema....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 279.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 315.000 €
13.03.2026 - 310.000 €
27.04.2026 - 279.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan salonac u staroj kvalitetno građenoj zgradi sa zidovima debljine od preko 40cm. Trostrano orijentisan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na početku Ustaničke ulice blizu Autokomande. Visoki plafoni (3.05), parket u solidnom stanju, dva kupatila, odvojena kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket pogodan 100 m2'
295.000 €
290.000 €
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 484.800 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101032, III/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičan stan u nedavno useljenoj novogradnji vrhunskog kvaliteta, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 294.600 € na 273.150 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 273.150 €, 102,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 294.600 €
17.04.2026 - 273.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Autentičan salonski stan u srcu Novog Sada Jevrejska ulica | 102 m² | 1 sprat | Troiposoban U ponudi je izuzetan salonski stan površine 102 m², smešten na prvom spratu očuvane stambene zgrade bez lifta, u prestižnoj Jevrejskoj ulici, jednoj od najlepših i najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 286.700 €, 94,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj komforan stan od 94m2 se nalazi na 1. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.000 €, 93,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan i odmah useljiv lokal/ poslovni prostor u stambeno poslovnoj zgradi u Golf naselju u ulici Blagoja Parovića. Nalazi se u suterenu, funkcionalan je i prostran - površine 93 kvm. Ima 3 mokra čvora: 2 kupatila sa tuš kabinom i toalet. Instalirana je ventilacija kroz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>