• GoHome Professional
www.indomio.rs parket najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket najnovije useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs parket najnovije useljiv" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 180.000 € na 200.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 95,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180.000 €
17.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

CENTAR + preko Lepenice + u blizini Centra grada + u blizini foto Soni-a Površina stana: 94m2 + Duplex Nivo 1: Predsoblje Kuhinja Trpezarija Dnevni boravak Spavaća soba Terasa Nivo 2: Hodnik 2x Spavaća soba Kupatilo Američki plakar Gardarober Sprat: 3. / od 3+Pt Grejanje: GAS Hlađenje:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.561 €, 78,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3.5, 77,41m2 (terasa), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, škola, obdaništa, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 432.500 €, 173,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan četvoroiposoban duplex na povučenom spratu sa liftom, ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, tri terase, kupatilo i ostava. Drugi nivo se sastoji od dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

DELIJSKI VIS 100 V CG 155.000 Prodaje se komforan cetvorosoban stan ukupne povrsine 100mkv sa dve lodje, na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, velike trpezarije, tri klasicne spavace sobe, reso kuhinje, spajza, kupatila sa WC-om (sa prirodnom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.500 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 196.000 €
29.10.2025 - 190.000 €
11.02.2026 - 179.500 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Lider ekskluzivno prodaje dvosoban stan 64m2, sa sopstvenim parking mestom udvorištu zgrade, koje je u ceni. Stan je kompletno renoviran, namešten, centralno gradsko grejanje, klima, klasičan hrastov parket, PVC stolarija, sigurnosna bvrata, parking mesto sa stopom na zaključavanje....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 499.999 €, 145,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i useljiv penthouse na prestižnoj lokaciji Banovo Brdo, u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja – škole, vrtića, prodavnica, prevoza i drugih delatnosti.Stan ima savršen raspored prostorija, sa dvostranom orijentacijom i prostranom terasom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja, useljiv za 2 meseca. Sigurnosna ulazna vrata, aluminijumska stolarija, parket, pvc stolarija odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku-kalorimetri. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Za poslovne ljude, na mirnoj lokaciji nedaleko od centra grada, nudimo Vam luksuzno opremljen stan sa spavaćom sobom. Nameštaj, tehnički uređaji i aparati u stanu su potpuno novi i do sada nekorišćeni. Stan do sada nije useljavan i odmah je useljiv. Klimatizovan, grejanje, KTV, Wi-Fi,....