• GoHome Professional
www.indomio.rs parket najnovije barem 60 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket najnovije barem 60 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket najnovije barem 60 m2 podrum

  • Za upit "www.indomio.rs parket najnovije barem 60 m2 podrum" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 300 € na 260 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVAČICA, 260 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 300 €
19.04.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 145.000 €
01.10.2025 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kvalitetno i potpuno renoviran, izvorno 2.0 soban stan, adaptiran u funkcionalan 2.5 soban, dvostrano orijentisan sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru naselja Sava Kovačević. Sastoji se od ulaznog hodnika, modernog open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.000 €, 61,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan, 61 m2, struktura 2.0,izuzetno uredan i održavan, lift, parking , podrum, blizina Save, Novi Beograd U ponudi prodaje izuzetna nekretnina čijom kupovinom , Kupac dobija sve za potrebe doma jer nema dodatnih ulaganja. Dvosoban uknjižen stan, od 61 m2 pravilno rasporedjenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 111.000 €, 63,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoba stan u Durlanu kod Slatke kućeStan se nalazi u stambenoj zgradi na III-spratu bez lifta, povrsine od 63m2 sa grejanjem na struju. Stolarija je drvena, na podu je parket.Stan je u izvornom stanju, održavan.Prodaje se sa stvarima.Sastoji se od dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa ukupno četiri sprata, bez lifta. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 178.000 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji za porodičan život. Vrlo je funkcionalan i lako adaptibilan u troiposoban. Zamenjene su vodovodne instalacije, parket, a kupatilo je renovirano. Naselje je uređeno, sa dosta zelenila i šetalištem oivičenim velikim javnim parkingom. Zgrada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket barem 60 m2 podrum (257)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.