• GoHome Professional
www.indomio.rs parket interfon do 120000 eura Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket interfon do 120000 eura Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket interfon do 120000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket interfon do 120000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.254 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket interfon do 120000 eura zadnjih 14 dana'
100.000 €
63.000 €
132.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.400 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux, izvanredan stan koji je predmet izdavanja nalazi na izuzetnoj lokaciji se u centru Beograda, u stambeno - poslovnom delu grada, na Opštini Palilula, u blizini parka Tašmajdan”, Botaničke bašte”, Takovske ulice u mirnoj ulici bez većeg prometa. U neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 1.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Vidikovcu nalazi se ova izuzetno funkcionalna i kvalitetno renovirana kuća ukupne površine 222 m² sa uključenom garažom i ostavama, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni ili kombinovani poslovno-stambeni prostor. Kuća je u potpunosti renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vidikovac, 1.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs