• GoHome Professional
www.indomio.rs parket dvorište Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket dvorište Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket dvorište Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket dvorište zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.067 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 32000 eura
    • do 41000 eura (prosečna cena)
    • do 49000 eura
    • do 411 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Apelovac, 330 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite slobodu koju stan ne može da pruži? Na potezu Bogoslovija / Trošarina izdaje se kompletno opremljena kuća od 60m² koja nudi savršen balans između urbane lokacije i potpune privatnosti. Prostor prilagođen vašim potrebama Za Porodice: Bezbedno, ograđeno dvorište od 3 ara idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 1.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Vidikovcu nalazi se ova izuzetno funkcionalna i kvalitetno renovirana kuća ukupne površine 222 m² sa uključenom garažom i ostavama, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni ili kombinovani poslovno-stambeni prostor. Kuća je u potpunosti renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vidikovac, 1.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket dvorište zadnjih 14 dana'
70.000 €
1.800 €
159.000 €
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Neimar , vrhunska lokacija , blizina restorana La Martina , 130m2 , Vpr / 1 , eg , stan u lepo odrzavanoj vili , gradnja 1993. godine , svetao , dvostrano orijentisan ( istok-zapad ) , visina plafona 2,8m , PVC stolarija , velike staklene povrsine , parket Hrast , sanitarije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban porodičan stan kome nećete moći da odolite. Površine je 103m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade u blizini OŠ ´Učitelj Tasa´. Projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice, da pleni izgledom, da odiše pozitivnom energijom, da kada jednom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 103,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor. Površine je 103m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade u blizini OŠ ´Učitelj Tasa´. Čine ga: ulazni hodnik, tri prostorije, kupatilo i terasa. Prostor je kompletno renoviran: stolarija nova drvo-aluminijum sa tri stakla za izuzetnu toplotnu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i moderno opremljen dvosoban stan površine 60 m2 u prestižnom kompleksu ZepTerra, u Bloku 65 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 5. spratu savremene novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu gradnju i....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 135,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Neretvanska,-Stvarna površina-135m2 , ugovorna površina-135.00m2, Kuća sama na 5 ari placa gde postoji i kolski ulaz u dvorište gde se može sagraditi i garaža. Kuća je iz 1985 godine, dobre gradnje i održavanog stanja sa dva ulaza. Na prvom ulazu postoji pored dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>