• GoHome Professional
www.indomio.rs parket dvorište što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket dvorište što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket dvorište što skuplji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket dvorište što skuplji pala cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.669 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 78000 eura
    • do 98000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 984 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 850.000 € na 722.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 722.500 €, 300,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 850.000 €
17.04.2026 - 722.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno traženoj lokaciji – u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta i kompleksa Voždove kapije – nudimo vam veliki, funkcionalan lokal u modernoj zgradi, idealan za razne delatnosti: kancelarije, showroom, edukativne ili medicinske ustanove, fitnes/studio i drugo. Dvostruki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket dvorište što skuplji pala cena'
185.000 €
339.000 €
285.000 €
 
-6%

Promena cene sa 630.000 € na 595.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 595.000 €, 126,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 630.000 €
06.03.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za sve koji vole autentičnost i različitost i traže prostor sa jedinstvenim „look & feel“-om kakav se danas više ne gradi, u vreme dominacije novogradnje i novih trendova korišćenja prostora. Prodaje se autentičan salonski stan u centru Beograda, u mirnoj ulici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
29.03.2026 - 170.000 €
17.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća površine 108 m2 na placu od 5.99 ari na odličnoj lokaciji u naselju Bagljaš. Kuća građena od čvbrstog materijala (cigla ipo, kameni temelj) sastoji se od zastakljene terase, hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, odvojene i ostave, dve spavaće sobe, i kupatila.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 132,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 145.200 €
14.11.2025 - 135.000 €
25.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u nizu na odličnoj lokaciji u Kertvarošu. Ukupne površine 132m2 prostire se na tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji vodi na veliku terasu koja gleda na zadnje dvorište, kao i toalet. Na spratu se nalaze veća i manja spavaće soba i kupatilo.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena je na 11,5 ari šireg, kultivisanog placa punog velikih trešanja i drugog voća sa manjim zidanim objektom izvrsnim za uzgoj kokica. Plac....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 2.500 € na 2.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.400 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 2.600 €
15.03.2026 - 2.500 €
01.05.2026 - 2.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Savski venac , Senjak , vrhunska lokacija , blizina Francuske skole , 130m2 , Vpr / 1 , eg-gas plus toplotna pumpa , luksuzan stan , kompletno opremljen , orijentisan istok-zapad , svetao , visina plafona 3,2m , Hrastov parket , Alu stolarija , motorne roletne, Italijanska keramika....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 525 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje Izuzetno funkcionalnog manjeg dvoiposobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji iz: Prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa hladnom ostavom. Stan je na prvom spratu sa pogledom na dvorište, dvostrano orijentisan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>