• GoHome Professional
www.indomio.rs parket duplex do 2100 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket duplex do 2100 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket duplex do 2100 eura/m2 90 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs parket duplex do 2100 eura/m2 90 m2 što jeftiniji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Duplex stan sa minimalnim kosinama sa po jednim kupatilom i toaletom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom, kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i dve terase. Stan se nalazi na V spratu, ugaoni je te samim tim dvostrano orijentisan. PVC stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređen duplex stan u zgradi salonskog tipa na prvom spratu, površine 93 m2.U svom sastavu u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i spavaću sobu, a u potrkovlju 3 sobe od kojih se jedna može koristiti kao radna soba ili gardarober. Podovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket duplex do 2100 eura/m2 90 m2 što jeftiniji'
154.500 €
158.000 €
174.000 €
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex stan u ulici Dimitrija Tucovića na lepom i mirnom mestu u centru grada. Stan ima 94 m2, sastoji se iz terase, predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dnevne sobe, stepenište i u potkrovlju dve spavaće sobe. Podovi su keramičke pločice i parket, Stolarija je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>