• GoHome Professional
www.indomio.rs parket duplex do 1900 eura/m2 barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket duplex do 1900 eura/m2 barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket duplex do 1900 eura/m2 barem 110 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket duplex do 1900 eura/m2 barem 110 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 141,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne Bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U samom centru grada luksuzno opremljen duplex od 119m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji iz dve etaže, u donjem delu se nalazi trpezarija, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba i kupatilo. U gornjem delu koja čini galeriju od 45m2 se nalazi se spavaća soba, radna soba.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket duplex do 1900 eura/m2 barem 110 m2'
227.200 €
269.000 €
269.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan četvorosoban duplex stan sa garažom Na prodaju ili izdavanje nov, luksuzno opremljen duplex stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Karadjordjevog parka i Svetosavskog platoa . Stan dolazi sa garažnim mestom i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Raspored:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 242.100 €, 151,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se od donjeg nivoa koji čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, kupatilo, dve spavaće sobe i dve zastakljene....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 305.000 €, 161,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U prilici smo da vam ponudimo duplex, stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke i prometnosti. Zgrada je mala, porodična, sa pet stanova sa lepim i uređenim dvorištom. Sam stan je odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex u naselju Bagljaš, u ulici Patrijarha Pavla na IV spratu novije zgrade sa liftom.Prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Potkrovlje čine četiri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: DA Nus prostorija: DA Izolacija: DA Stolarija: PVC Garaža: DA Parking: U dvorištu zgrade Sprat: 1 i 2 Spratnost: Prizemlje + 2 sprata Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon DA | CATV: DA Terasa: 2 terase....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 269.000 €, 257,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Karaburma, novija kuća iz 2003g sa 2 lokala, pogled na Dunav .. / Pere Ćetkovića, kod Crkve, stambeno poslovni objekat iz 2003, termo fasada, sut +pr +2, funkcionalan, svetao prostor, više kupatila i mokrih čvorova, alu-eloksirana stolarija, venecijaneri, hrast parket, klime, gas....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>