• GoHome Professional
www.indomio.rs parket duplex barem 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket duplex barem 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket duplex barem 110 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket duplex barem 110 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.421 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan četvorosoban duplex stan sa garažom Na prodaju ili izdavanje nov, luksuzno opremljen duplex stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Karadjordjevog parka i Svetosavskog platoa . Stan dolazi sa garažnim mestom i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.800 €, 108,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUKSUZAN, PETOSOBAN DUPLEX NA VIDIKOVCU SA GARAŽOM, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 264.800 € Lokacija: Beograd, Vidikovac, sprat: 1/3 Površina: 108 m² Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - 4 spavaće sobe; -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket duplex barem 110 m2'
685.000 €
485.000 €
485.000 €
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U samom centru grada luksuzno opremljen duplex od 119m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji iz dve etaže, u donjem delu se nalazi trpezarija, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba i kupatilo. U gornjem delu koja čini galeriju od 45m2 se nalazi se spavaća soba, radna soba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 450.000 €, 131,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, mereno 131m2, uknjižen 104m2 (terasa 8m2), 4/5, duplex, EG, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor Donji nivo: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa, ostava Gornji nivo: predsoblje i tri spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno velik i komforan dvoiposoban duplex na povučenom spratu sa liftom, ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, spavaćom sobom, velikom terasom, kupatilom i ostavom. Drugi nivo se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 141,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne Bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 242.100 €, 151,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se od donjeg nivoa koji čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, kupatilo, dve spavaće sobe i dve zastakljene....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 269.000 €, 157,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Karaburma, stanbeno poslovni prostor iz 2003g sa 2 lokala i stanom .. / Pere Ćetkovića, kod Crkve, stambeno poslovni objekat iz 2003, termo fasada, sut +pr +2, funkcionalan, svetao prostor, alu-eloksirana stolarija, venecijaneri, hrast parket, klime, više kupatila i mokrih čvorova,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 269.000 €, 157,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Karaburma, novija kuća iz 2003g sa 2 lokala, pogled na Dunav .. / Pere Ćetkovića, kod Crkve, stambeno poslovni objekat iz 2003, termo fasada, sut +pr +2, funkcionalan, svetao prostor, više kupatila i mokrih čvorova, alu-eloksirana stolarija, venecijaneri, hrast parket, klime, gas....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
19.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vracar , Hram Sv Save , Stojana Protica , 160m2 merena kvadratura , 118m2 uknjizena kvadratura , VI / VI , lift , eg / cg , luksuzan stan - duplex , vrhunska lokacija i pozicija , orijentisan trostrano , pretezno juzno , izrazito svetao , visina plafona 2,6m - 3,5m , Hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 161,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5+, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, renoviran, namešten, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U ulici Prilaz, bivšoj Teodora Hercla, u ponudi je stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke , uvučena od ulice. Zgrada je mala, porodična, vrlo kvalitetno građena, sa pet stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 305.000 €, 161,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U prilici smo da vam ponudimo duplex, stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke i prometnosti. Zgrada je mala, porodična, sa pet stanova sa lepim i uređenim dvorištom. Sam stan je odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 453.600 €, 162,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan kod Liona odmah uz Bulevar Kralja Aleksandra, u Batutovoj ulici. Duplex (5 spavacih soba i jedan dnevni boravak od 60m2, kuhinja sa trpezarijom), 3 kupatila, 2 terase, jedna lodja i 2 garderobe. Trostran, odlicno stilizovan gipsanim radovima, stepeniste sa kovanim gvozdjem,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 590.000 €
26.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku na tržištu – izvorni duplex vrhunskog rasporeda, smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zemunu, nadomak Keja i svih sadržaja koji svakodnevni život čine udobnim i kvalitetnim. Ovaj impresivan stan od 167 m² stvarne površine (uknjižen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex u naselju Bagljaš, u ulici Patrijarha Pavla na IV spratu novije zgrade sa liftom.Prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Potkrovlje čine četiri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 432.500 €, 173,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan četvoroiposoban duplex na povučenom spratu sa liftom, ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, tri terase, kupatilo i ostava. Drugi nivo se sastoji od dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 476.000 €, 186,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi petosoban, duplex, na dve etaže. Stan ima četiri spavaće sobe , od kojih su dve dve master sobe sa svojim kupatilima i garderoberima , po jedna na etaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 189,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux stan na dve etaže (duplex) u novogradnji na Dorćolu. Obe etaže stana imaju standardnu visinu od 2.7 metara. Na donjem nivou nalaze se velika dnevna soba, radna soba, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora. Sa donjeg nivoa se izlazi u dvorište od 45m2 koje pripada stanu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: DA Nus prostorija: DA Izolacija: DA Stolarija: PVC Garaža: DA Parking: U dvorištu zgrade Sprat: 1 i 2 Spratnost: Prizemlje + 2 sprata Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon DA | CATV: DA Terasa: 2 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 884.000 €, 221,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan petosoban duplex, u zgradi na Donjem Dorcolu, koja je useljiva u junu 2024. godine. Zgrada se gradi sa svom potrebnom gradjevinskom dokumentacijom. Zgrada i stanovi se grade sa najkvalitetnijim gradjevinskim materijalima i opremaju se opremom najeminentnijih proizvodjaca.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 269.000 €, 257,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 31)

<< <1> >>