• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 80 m2 interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs parket do 80 m2 interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 80 m2 interfon

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 80 m2 interfon" pronađeno 291 nekretnina - prosečna cena 2.596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se razrađen salon lepote na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom salonskog tipa visina 3,3m.Opremljen italijanskim nameštajem, ugradnim američkim plakarima, u čajnoj kuhinji su Bošovi aparati, na zidovima samoperive boje, hrastov parket, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 159.510 €, 39,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

EXTRA POVOLJNO 66500 eura SIRI CENTAR VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA POCETAK VIZANTIJSKOG BULEVARA KOD PARKA SV.SAVE BLIZINA MEDICINSKOG FAKULTETA NOVIJI MALO KORISCEN JAKO LEP IZUZETAN JEDNOIPOSOBAN STAN KVALITETNE GRADNJE UZIVO DALEKO BOLJI LEPSI NEGO NA SLIKAMA PROSTIJE LEPE PROSTRANE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude veoma lep trosoban stan u vili na Lekinom brdu. Stan se sastoji od : predsoblja, velikog dnevnog boravka u čijem sastavu su trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, degažmana, kupatila, dve terase i jednog francuskog balkona. Jugo-istočno orjentisan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 243.600 €, 87,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi trosoban, sa dve spavaće sobe od 87,03m2 , na prizemnoj etaži, koja je ustvari kao visoko prizemlje , jer se ispod nalai stan. Kvalitet gradnje podrazumeva....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 84.134 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Visoko prizemlje, kao visina prvog sprata. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.800 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo moderan stambeni projekat sa samo 15 stanova, idealan za sve koji žele mir, kvalitet i privatnost. Svaki stan ima terasu, a zgrada je građena od pažljivo biranih materijala. Oprema i kvalitet gradnje: Španska keramika Aluminijumska i PVC stolarija sa nemačkim profilima....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 66.000 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.060 €, 34,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 134.970 €, 33,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 216.550 € na 282.688 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 282.688 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 162.500 €
11.10.2024 - 177.552 €
01.12.2024 - 180.840 €
31.08.2025 - 216.550 €
22.03.2026 - 282.688 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 88m2 (terasa), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.790 €, 31,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 86.000 €, 28,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Tc Stadion - Selimira Jeftića 0.5, 28m2, VPR/2, EG, interfon, klima. Prodaje se garsonjera-studio na Voždovcu u blizini TC Stadion. Nalazi se na visokom prizemlju, ima 28m2, grejanje je etažno na struju, stolarija je PVC, na podu je parket. Izuzetno kvalitetna gradnja. Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

0.5, 27.03m2,bašta 50m2, toplotne pumpe, lift, PR/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u mirnom delu Lekinog brda, odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze škole, vrtići, parkovi i prodavnice. Interesantna garsonjera sa velikom bastom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.250 €, 25,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 118.320 €, 24,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 49.000 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 22,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ova garsonjera predstavlja savršen izbor za studente ili starije osobe koje traže udoban i praktičan prostor. Ušuškana je u samom srcu Zemuna, u blizini reke Dunav i Gardiša, što pruža mirnu i prijatnu atmosferu. Sa samo 5 minuta hoda do pijace i blizinom policijske stanice, imate....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-291 (od ukupno 291)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>