• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 80 m2 do 280000 eura što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs parket do 80 m2 do 280000 eura što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 80 m2 do 280000 eura što manji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 80 m2 do 280000 eura što manji pala cena" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 2.466 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lift
    • namešten
    • renovirano
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 700 €
27.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 268.000 € na 260.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 268.000 €
13.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, ulica BOŠKA BUHE, TROSOBAN STAN, 77 m2 Retko u ponudi! Nudimo vam izuzetnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, u srcu kvarta, a nadomak vrtića, škole, fakulteta, SPENS-a, Štranda - za poželeti! Kompletno je, kvalitetno renoviran, i ne iziskuje ni trunku ulaganja.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan poslovni prostor salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 900 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Dalmatinska, 77m2, troiposoban stan salonskog tipa, sprat 2/4, klimatizovan, prazan, useljiv. Funkcionalan stan salonskog tipa nalazi se na drugom spratu u odličnoj predratnoj zgradi sa novom fasadom. Stan je dvostrano orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Kompletno je renoviran,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 286.000 € na 280.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 296.000 €
20.03.2026 - 286.000 €
29.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Dorćolu, odlična lokacija. Stan je izuzetno dobrog rasporeda. Dvostrano orijentisan veoma svetao i komforan. Renoviran (parket, krečenje, ulazna vrata, kupatilo, kuhinja, voda, struja). Stan se prodaje sa nameštajem. Uknjizen, bez tereta i zabeležbi. Mogucnost kupovine....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 269.000 € na 264.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 278.000 €
08.10.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 264.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderan, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78m², smešten u mirnom delu Južnog bulevara, u neposrednoj blizini ulice Grčića Milenka. Ova atraktivna lokacija obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i prijatno urbano okruženje. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 163.500 €
29.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u Duvaništu. Površine je 67m2+11,4m2 terase i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola , vrtića, autobuske stanice. Stan se sastoji iz hodnika i malog kupatila koje je predviđeno za perionicu, dnevna soba sa trpezarijom i posebnom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 170.000 €, 79,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 195.000 €
01.02.2026 - 180.000 €
25.03.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje, (P+1+PK) prodaje se stan funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa velikim plakarom, gostinski toalet, dnevna soba sa kuhinjsko trpezarijskim delom, odvojen spavaći deo sa tri spavaće sobe i kupatilom. U svim prostorijama su zidni prozori, PVC stolarija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 790 € na 740 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 740 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 890 €
30.01.2026 - 790 €
15.02.2026 - 740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na 1. spratu, polunamešten stan iz 2015, trosoban, moderan, visoki plafoni. Ogromna ugradna kuhinja i 2 opremljena kupatila, hodnik sa šest krila plakara, 2 klime, terasa, grejanje na struju, prelep parket, sigurnosna vrata. Salon i velika soba sa izlazom na terasu, veoma mirno. Gleda....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 299.900 € na 289.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 289.000 €, 81,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 299.900 €
10.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, izuzetan dvostrano orijentisan (istok-zapad) stan na idealnoj lokaciji unutar naselja Zelena Avenija, na granici Zemuna i Novog Beograda Uknjižen na 81m2, grejne površine 75m2+2 terase sa obe strane CG sa kalorimetrima, niski računi ALU-drvo stolarija, hrastov parket Dva....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.100 €
25.02.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan površine 84 m2 u centru Beograda u lepoj i mirnoj ulici na četvrtom spratu, u zgradi sa četiri sprata i liftom. Stan je dvostrano orijentisan i sa jedne strane gleda na ulicu, a sa druge na dvoriše zgrade tako da je tokom celog dana svetao i osunčan. Na svakom spratu su po dva....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-108 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>