• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 80 m2 što jeftiniji Zadnj - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs parket do 80 m2 što jeftiniji Zadnj - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 80 m2 što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 80 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 178 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • useljiv
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 268.000 € na 260.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 268.000 €
13.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, ulica BOŠKA BUHE, TROSOBAN STAN, 77 m2 Retko u ponudi! Nudimo vam izuzetnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, u srcu kvarta, a nadomak vrtića, škole, fakulteta, SPENS-a, Štranda - za poželeti! Kompletno je, kvalitetno renoviran, i ne iziskuje ni trunku ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 271.149 €, 79,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan trosoban stan – Pregrevica 78,48 m² POSEBNA POVOLJNOST: Za keš kupovinu u cenu stana je uračunato jedno parking mesto + još jedno parking mesto po ceni od 15000e + pdv. Može se ostvariti i dodatni popust na kupovinu preko 90% u kešu. Za kreditne kupce u cenu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hilandarska, 4/4, sprat, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Na 650m od Trga Republike, nalazi se ovaj trosoban stan od 55m2+3m2 terase. Stan se nalazi na poslednjem spratu i visina plafona u dnevnoj sobi iznosi 4.6m i napravljena je galerija od nekih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 400.000 €, 75,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U najstrožem centru Beograda možete postati vlasnik salonskog stana u urednoj i održavanoj zgradi na Terazijama(kod Kolarčeve), ako Vam je bitno da je stan: -uknjižen -komforan, trosoban -svetao (J,JI) -veoma tih, jer je orijentisan ka unutrašnjiosti stambenog kvarta I ne dopire nikakva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-178 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>