• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2400 eura/m2 4.sprat bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 2400 eura/m2 4.sprat bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2400 eura/m2 4.sprat barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2400 eura/m2 4.sprat barem 60 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 1.731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 113.000 €, 61,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u centru grada Sombora! -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 4. spratu (nije poslednji sprat) u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju kod Lidla. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Izvedene površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket do 2400 eura/m2 4.sprat barem 60 m2'
128.326 €
86.400 €
140.284 €
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju održavan stan lepog rasporeda koji se nalazi na 4. Spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, sobu , špajz, kupatilo i prostranu terasu sa pogledom u zelenilo. Po podu su parket i pločice, stolarija drvena, grejanje centralno na....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Roda, Durlan. Rok završetka izgradnje: avgust 2027. godine. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je luksuzno opremljen i izuzetno svetao dvoiposoban stan površine 69m2 na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, što obezbeđuje komfor, mir i lep pogled. Funkcionalan raspored prostorija čini ovaj stan idealnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 143.770 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan na izuzetnoj lokaciji blizu centra grada, kod zgrade Pokrajinske Vlade. Stan je funkcionalan, ima prostran hodnik, kuhinju spojenu sa trpezarijom, malu ostavu, zatim spavaću sobu sa izlazom na terasu, drugu sobu, manju srednju sobu i kupatilo.U stanu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe, hodnik....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 118.206 € na 126.086 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.086 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 118.206 €
22.03.2026 - 126.086 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 4. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna, dobro osvetljen stan. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 78,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje trosoban stan 78m2, u strogom centru grada, ulica Jovana Boškovića u blizini dunavskog keja i Izvršnog veća Vojvodine. Stan se nalazi na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta, kompletno je renoviran, namešten prvoklasnim nameštajem, opremom i tehnikom, koji ostaju....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 061 Mesto: Stara Pazova Površina: 80.00m² Broj soba: 4.0 Tip oglasa: Prodaja Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u blizini centra Stare Pazove, novogradnja, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, ostave (garderober) i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan dvoiposoban stan na četvrtom spratu od svega pet spratova ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Velik dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, toilet I kupatilo. Direktan izlaz na terase iz svake sobe. Stan je kompletno nov....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. U blizini su osnovna škola, vrtić, Garnizonska ambulanta, centralna autobuska stajališta za sve gradske lokacije, mnogi marketi i pešačka zona......

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.100 €
25.02.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan površine 84 m2 u centru Beograda u lepoj i mirnoj ulici na četvrtom spratu, u zgradi sa četiri sprata i liftom. Stan je dvostrano orijentisan i sa jedne strane gleda na ulicu, a sa druge na dvoriše zgrade tako da je tokom celog dana svetao i osunčan. Na svakom spratu su po dva....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 88.000 €, 85,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u centru grada Sombora. -Površina stana je 85 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijomm, kupatilo, toalet, dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe i još jedna manja soba (gardarober).....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Od ulaganja bi trebalo ishoblovati parket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 570 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Veliki dnevni boravak sa open-space kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, veoma komforan. Grejanje je na struju kombinacija klimai električni radijatori, parket je postavljen u celom stanu. Stan je nedavno renoviran i izdaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.600 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su Osnovne Škole, Trošarinska pijaca, na par minuta su Svetosavski park, Medecinski Fakultet, Vojna Bolnica. Stan je po strukturi trososoban, uknjižene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.600 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov troiposoban stan od 94m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, Bežanijska kosa. Stan je na 4.spratu u lameli A, južno orijentisan ka ulici. Odlikuje se vrhunskim kvalitetom završnih radova (drvo-aluminijumska stolarija, troslojno staklo sa maksimalnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 128.000 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan u strogom centru grada odličnog rasporeda prostorija, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta, površine 98 m2. U svom sastavu ima predsoblje Iz kojeg se ulazi u kuhinju, toalet i veliku dnevnu sobu kao i posebni deo stana gde su smeštene 2 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.900 €, 99,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2024.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvojen je od buke. Stan je na dva nivoa, poseduje 3 mokra čvora. Donja etaža ima 75 m2, dvostrano je orjentisana. Sa jedne strane stana stan....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 4.0 stan 100m2 pored Aviv Parka , na 4 spratu od 6 , 2 lifta , cg , 2 terase , kupatilo , toalet , 3 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan . Cena 1350 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Opšte karakteristike: -Keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa, koja ne ulazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 109,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.900 €, 114,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN KOMFORAN stan kod Spensa i stadiona Vojvodine i novog tržnog centra Promenada. Četvrti sprat,114m2 u dva nivoa. Prvi nivo ima 58m2 (velika dnevna soba spojena s trpezarijom,renovirana kuhinja sa prozorom,spavaća soba od 12m2 i kupatilo). Drugi nivo ima 56m2 (3 sobe različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 288.000 €, 124,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.indomio.rs

Ovaj ultraluksuzni stan nalazi se u novoj zgradi u ulici Vojvode Stepe.U pitanju je zgrada sa malim brojem stanova visokog kvaliteta gradnje sa divnom fasadom i video nadzorom. Stan se nalazi na četvrtom spratu.Ceo stan je luksuzno uređen i prilagođen potrebama porodičnog toplog doma.Na....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 385.840 € na 360.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360.500 €, 158,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 385.840 €
05.04.2026 - 360.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Troetažni stan sa garažom u širem centru Novog Sada – retka ponuda---Agencijska šifra 1007928.Prodaje se atraktivan troetažni stan u širem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Socijalnog – idealna lokacija za porodičan život ili investiciju.Stan se nalazi na 4. spratu novije zgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 39)

<< <1> >>