• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 90 m2" pronađeno 185 nekretnina - prosečna cena 1.676 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • renovirano
    • useljiv
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gakovu ima 90 m2, poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Veliki plac od 2616 m2 sa pomoćnim objektima i letnjom kuhinjom. Po podu parket i pločice, stolarija stara drvena, grejanje na čvrsto gorivo. Uredni papiri, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 205.000 €, 90,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 90 m2'
1.000 €
148.500 €
149.110 €
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 90,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju odlična renovirana kuća u Prnjavoru. -Površina kuće je 90 m2, a površina placa je 637 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i dve sobe. -Po podu se nalaze pločice, parket, laminat, stolarija je nova PVC. -Kuća je izolovana, demit fasada, krov....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 570 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Veliki dnevni boravak sa open-space kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, veoma komforan. Grejanje je na struju kombinacija klimai električni radijatori, parket je postavljen u celom stanu. Stan je nedavno renoviran i izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 90,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam komforan stan u zgradi sa samo 4 stana, Nalazi se na u ulici Teodora Hercla koja je žila kucavica i povezuje Tosin bunar i Prvomajsku ulicu. Ukupna površina stana iznosi 95m2, uz dodatak od 15m2 vinskog podruma. Dvostrano je orjentisan sa terasom i vinskim podrumom na unutrasnjoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN STAN – TIK UZ KOŠUTNJAK Izdajemo kompletno renoviran stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, u prvom redu do Košutnjaka. Smešten je u manjoj, mirnoj zgradi, ispred koje uvek ima dovoljno slobodnih mesta za parkiranje. Lokacija je malo izolovanija pa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se cetvorosoban stan kod Pravnog fakultetaStan se nalazi u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta u starijoj zgradi odlicne gradnje na II-spratu bez lifta.Stan je uknjizen na 90m2, sa terasama 98m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 90m2+50m2 terase, nalazi se na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste kvalitetni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 89,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Duplex stan sa minimalnim kosinama sa po jednim kupatilom i toaletom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom, kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i dve terase. Stan se nalazi na V spratu, ugaoni je te samim tim dvostrano orijentisan. PVC stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 96.000 €, 89,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji korisne podne površine 110m2, uknjiženo 89m2 Stan je po strukturi dupleks i zauzima deo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu) Dole je ulaz, hodnik, jedna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 205.485 €, 89,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 197.200 €, 91,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine 91 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, ostave terase, toaleta i spavaćeg degažmana koji čine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 205.000 €, 89,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 89,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda ! U podnožju Fruške gore, na desnoj obali Dunava, u naselju Sremska Kamenica, poznatom po posebnoj mikroklimi i ugodnom za život, sa prelepim Kameničkim parkom (nekadašnjim dvorskim parkom), sa puno zelenila i bogatih kulturnih sadržaja, u zgradi kvalitetne stare gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 89,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznogstila....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 137.060 €, 89,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, komforan i svetao stan u novogradnji, povrat pdv-a, sa odličnim rasporedom: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa. Podovi su parket prve klase i keramika. PVC stolarija u boji, sa zvučnom izolacijom. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosobna kuća na odličnoj lokaciji. Parket – itison, grejanje na gas. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 202.800 €, 91,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.53m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 218.000 €, 91,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 90.86m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaću sobu i kupatilo, u nastavku ulaznog hodnika je deganžman koji povezuje još 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 222.860 €, 92,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 110.725 €, 88,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 201.690 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po1+Po2+P+5 na lepoj lokaciji u blizini keja. Površine je 87,69m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Stan u Centru Niša u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakuteta, kao i blizini šetališta. Po strukturi stan je trosoban, na 1. spratu, povrsine 92m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u sve prostorije, prostran dnevni boravak sa izdvojenom trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 152.000 €, 88,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu škole, pešačkog mosta kod Delte, važnih saobraćajnica i budućeg "Niša na vodi". Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.050 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Dunava i Pupinovog mosta, kao i budućeg novog Zemunskoj keja se nalazi luksuzna lamela sa 2 ulaza, raznih struktura stanova, kao i poslovnih prostora. Objekat se sastoji od dve identične lamele, preslikane kao u ogledalu. Radi se o smart home stanovima, odličnih termoizolacionih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan prekoputa Saborne crkve, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Ovaj prostrani stan je površine 88m2, nalazi se na VI spratu (nije poslednji) zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 88,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Cetvorosoban nov stan u centru grada kod Doma zdravlja Stan se nalazi na I spratu nove zgrade sa liftom, povrsine od 88m2 sa etaznim grejanjem na struju i aluminijumskim radijatorima i termo glavama. Na podu je hrastov parket 10x100 visoke klase, stolarija je aluminijumska sa uradjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.600 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su Osnovne Škole, Trošarinska pijaca, na par minuta su Svetosavski park, Medecinski Fakultet, Vojna Bolnica. Stan je po strukturi trososoban, uknjižene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.730 €, 88,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 78.000 €, 88,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sonti, prodaje se očuvana, održavana kuća, uknjiženih 88m2, u stvarnosti više koja se sastoji od Hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, druge prostrane kuhinje gde se provodi najviše vremena. Građena od naboja, obložena fasadnom ciglom. PVC stolarija, etažno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 201.687 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini keja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i velikim potencijalom za adaptaciju prema potrebama budućih vlasnika. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....