• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 barem 80 m2 kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 barem 80 m2 kablovska" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 93000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u novogradnji: Lokacija: Vračar, ugao Molerove i Kičevske ulice Opis stana: Zgrada iz 1990. godine Kuhinja Trpezarija Dnevna soba 3 spavaće sobe 2 kupatila Predsoblje Balkon Površina: 110 m Struktura: 4.0-soban Sprat: IV/ 6 Grejanje: Centralno, Oprema:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno renoviran cetvoroiposoban salonski stan povrsine 136 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na Trgu Nikole Pasica. Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade sa liftom iz 1936 godine i predstavlja idealan spoj klasicne arhitekture i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 barem 80 m2 kablovska'
223.900 €
260.000 €
288.400 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Posštoji pomoćni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 269.000 €, 167,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Ledinama u samom centru sa veoma lepo uredjenim dvoristem, letnjom kuhinjom, prostorom predvidjenim za rostilj, kotlic, parkingom za najmanje 5 vozila, fontanom, velikom terasom i ambijentalnim svetlom. Kuca: 167m2, uknjizena 1/1, Pr+pk , 3 velike sobe + dnevna....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 218.000 €, 210,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat 30m²), smeštena na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Kuća je novogradnja iz 2014. godine, kompletno uređena i prodaje se nameštena, bez dodatnih....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 320.000 €, 250,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča kuća, 250m2, III etaže, EG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Veoma funkcionalna, svetla i prostrana kuća, na tri etaže. Kuća je novije gradnje, sendvič zidovi sa slojem tvrdog tervola u sredini. Spoljašnja stolarija je aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 225.000 €, 240,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2-etažna kuća u naselju 9. maj. Kuća je površine 240m2, sa posebnim objektom-lokalom od 50m2, sa placem površine od 6 ari. Kuća je opremljena i renovirana. Kuća se sastoji od prostranog hodnika, 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevne sobe sa trpezarijom, spavaćim sobama, terasama....

 
 
 
  Kuća, KAC, 475.000 €, 380,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Kaću (12 km. od Novog Sada), na odličnoj lokaciji i blizini škole,vrtića, pošte banke, prodavnica, na prometnoj lokaciji. Sazidana je na placu ukupne površine 10 ari i 56 kvadratnih metara. Zemljište pod objektom je površine 1 ar i 46 kvadratnih metara, pod pomoćnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>