• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 80 m2 Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 80 m2 Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 80 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan se sastoji iz veceg hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu koja gleda na park, tri spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.100 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA, NADOMAK CENTRA! Stan je ulično orijentisan. Cena sa pdv-om. Prodaja putem stambenog kredita. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Italijanska granitna keramika prve klase. Hrast parket prve klase proizvođača Tarkett. Stolarija sedmokomorna nemačkog proizvođača Schuco.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.990 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se prizemna dvojna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 120kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Grejanje je na čvrsto gorivo, vrata i prozori su drveni, na podovima....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan - Centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 740 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na 1. spratu, polunamešten stan iz 2015, trosoban, moderan, visoki plafoni. Ogromna ugradna kuhinja i 2 opremljena kupatila, hodnik sa šest krila plakara, 2 klime, terasa, grejanje na struju, prelep parket, sigurnosna vrata. Salon i velika soba sa izlazom na terasu, veoma mirno. Gleda....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 80 m2 (283)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.