• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 1900 eura/m2 interfon 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket do 1900 eura/m2 interfon 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 1900 eura/m2 interfon 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 1900 eura/m2 interfon 70 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 744 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 43000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje potpuno renoviran i opremljen stan novim nameštajem. Stan je dvosoban na odličnom mestu, ugao Ustaničke i Vojislava Ilića. Promenjena kompletna spoljna i unutrašnja stolarija. Hoblovan i lakiran parket, nove pločice u kuhinji i kupatilu, nove vodovodne i električne instalacije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban salonski stan za izdavanje - strogi centar grada + parking. Kompletno renoviran i neuseljavan, sa plafonima preko 3 m i obiljem prirodne svetlosti. Vrhunski materijali: podno grejanje, hrastov četkani parket, italijanska granitna keramika, Hansgrohe - Villeroy -....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket do 1900 eura/m2 interfon 70 m2'
900 €
68.000 €
128.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, cg na kalorimetre, novogradnja, 2/10, lift, terasa. Izdaje se nov, namešten, dvosoban stan u potpuno novoj zgradi. Stan poseduje veliki dnevni boravak, spavaću sobu, novu kuhinju, trpezariju, kupatilo, hodnik i terasu. Sve je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do parka i Skole Ratko Vukicevic vrhunska lokacija izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta suncan funkcionalan prelep pogled 2 spavace sobe prostrane stan uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit stan je u perfektnom....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/.POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR.PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA, 2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan novim nameštajem. Stan je dvosoban na odličnom mestu, ugao Ustaničke i Vojislava Ilića. Promenjena kompletna spoljna i unutrašnja stolarija. Hoblovan i lakiran parket, nove pločice u kuhinji i kupatilu, nove vodovodne i električne instalacije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, moderan, svetao i prostran 2.5 stan (64m²) u strogom centru grada. Stan se nalazi na 2. spratu moderne i održavane zgrade sa liftom, orijentisan ka dvorištu, namešten i odmah useljiv. Struktura i opremljenost: • Dnevna soba: Kompletno namešten veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 76,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do samog parka i Skole Ratko Vukicevic nov izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta veliki dnevni boravak dve prostrane spavace sobe velika prelepa lodja u stanu je sve radjeno po porudzbini od najkvalitetnijih najboljih materijala uknjizen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i funkcionalan stan za izdavanje na atraktivnoj lokaciji u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život – prodavnica, javnog prevoza, poslovnih objekata i kulturnih sadržaja. Stan je renoviran i opremljen....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 76m2 (bez terase) na VI spratu (od VIII) na Žitnom trgu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan je prostran, ima ulaz, kuhinju, trpezariju povezanu sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Stan je pre par godina renoviran. Ugrađena je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>