• GoHome Professional
www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana" pronađeno 185 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjižen. Retko u ponudi, autentičan stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao trostran stan sa spektakularnim pogledom sa natkrivene terase od 37m. Na terasi je sprovedeno CG kao i mč. Stan je renoviran: hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 122,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Stanovu ( naselje Green hill ) površine 122 kvm, na prvom spratu, grejanje na termalne pumpe ( sistem voda - vazduh ), grejanje i hlađenje je toplotnim pumpama. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tehničke sobe, jedne spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 377.000 €, 114,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan je cetvorosoban po strukturi i sastoji se od velike dnevne sobe , tri spavace sobe sa dva kupatila, kuhinje i terase, kao i hodnika. Stan koji je u potkrovlju ima dodatno iskoriscen tavanski prostor u jednom delu a plafoni su visoki i deluju impozantno. U dnevnoj sobi u potkrovlju....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 177.123 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Top ponuda – dvoiposoban stan 54m² na idealnom II spratu, novogradnja! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, smešten na traženom drugom spratu. Stan površine 54m² odlikuje se pametno organizovanim rasporedom bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan u centru. Površine je 50m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 141.820 €, 44,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan površine 44m² je funkcionalnog dvosobnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom predprostora....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 243.300 €, 82,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 227.250 €, 76,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan stan od 1.5 soba, smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, u blizini Doma zdravlja. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila terase Opremljen je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.600 €, 68,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 3.5s, 67,81 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 169.560 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u ulici Branka Krsmanovića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Crvenom krstu. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne novogradnje sa liftom i predstavlja spoj savremenog dizajna, funkcionalnosti i visokog kvaliteta stanovanja. Stan se odlikuje funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SUBOTICA, 450 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća od 119 m² bez placa u Subotici, u Dudove šume. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, prolaznog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa kadom i ostave. Podovi su parket i pločice, prozori su drveni, a grejanje je etažno na gas. Jedno parking....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 227.832 €, 104,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103.56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 173,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 173m2 , tri terase 10m2 , 2 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 1,8m - 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 52 m2, smešten na 2. spratu novije stambene zgrade u Novogradskoj ulici, u mirnom i odlično povezanom delu Zemuna, u neposrednoj blizini kompleksa Tri NOVE.Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 185)

<< <1 2 3 4 5> >>