• GoHome Professional
www.indomio.rs parket Najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket Najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket Najnovije renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs parket najnovije renovirano" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 185,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2023.,

www.indomio.rs

Gornji Dorćol, blizina Kalemegdana,185m2, salonski stan sa 2 ulaza u visokom prizemlju stambene zgrade. Veliki ulazni antre i 5 kancelarija, kuhinja, kupatilo, 2 toaleta, terasa. Cg (infostan cca 200 EUR), centralna klima, internet, alarm. Stan je potpuno renoviran- nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 161,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5+, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, renoviran, namešten, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U ulici Prilaz, bivšoj Teodora Hercla, u ponudi je stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke , uvučena od ulice. Zgrada je mala, porodična, vrlo kvalitetno građena, sa pet stanova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija, blizina škole, pijace, marketa, Promenade, pošte. Okolo zgrade zelenilo, dovoljno mesta za parking. Uknjižen vlasnik 1/1.Renoviran stan pre 10-tak godina. Menjane sve elektro i vodovodne instalacije. Parket potrebno lakirati. Pvc stolarija menjana u dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 285.000 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se pojavi stan u centru, onda imate jedinstvenu ponudu koju morate pogledati. Prodaje se trosoban porodičan stan kome nećete moći da odolite. Površine je 103m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade u blizini OŠ ´Učitelj Tasa´. Projektovan i....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 265.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran pre desetak godina,svetao ,ušuškan stan u potkrovlju predratne zgrade kod samog Hrama. Dvorišno orijentisan- samim tim garantuje mir. Ulazni hodnik sa skrivenim walk-in garderoberom, veliki open space koji obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlaskom na veliku terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prelep duplex u centru Novog Sada. Kopletno renoviran stan, promenjene sve vodovodne i strujne instalacije. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Blindirana ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasni parket, italijanska keramika. Fenomenalna investicija kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 126.700 €, 51,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran od poda do plafona, sve je NOVO u stanu. Kompletna elektroinstalacija, vodovodne i kanalizaciona instalacije, pregradni zidovi, podovi, plafoni, stolarija. GEALAN PVC stolarija, troslojni Tarkett parket, masivna medijapan sobna vrata, sigurnosna kvalitetna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, potpuno renoviran i namešten dvosoban stan u blizini Železničke i autobuske stanice. Stan ima 51m2. Opremljen svim sadržajima za jedan udoban, moderan život ili izdavanje. Spavaća soba 14,5 m2, u koju se ulazi iz hodnika, je opremljena velikim bračnim krevetom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket renovirano (460)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>