• GoHome Professional
www.indomio.rs parket Najnovije dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket Najnovije dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket Najnovije dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs parket najnovije dvorište" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Kuća prodaja Cerak Žarkovo gornji deo. Na vrlo lepom mestu u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Trgovčke ulice. Kuća sa dvorištem, na placu od 4 ara, izlazi na dve ulice. Dvorište vrlo lepo sredjeno. Kuća je uknjižena. Kuća ima tri nivoa i dva ulaza. Kuća ima centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 399.000 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne porodične kuće, novije gradnje spratnosti pr+1, u mirnom delu naselja Veljko Vlahović sa otvorenim pogleom na širu okolinu, domaćinski gradjenom po svim standardima kvalitetne gradnje. Komplet uknjiženo, moguća kupovina iz kredita. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 450.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

KORIĆANI - 50m od Glavnog puta - u blizini Eureke Površina placa: 4.41a Površina kuće: 180m2 Pr + Sp1 Površina pomoćnog objekta: 40m2 Struktura kuće: Prizemlje (Pr): + hodnik + kupatilo + stepenište (za sprta) + 2x spavaća soba + dnevni boravak + kuhinja + trpezarija Sprat 1 (Sp1):....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 179.000 €, 390,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća funkcionalnog rasporeda sa tri etaže, dvorištem i garažom na parceli od 367m2, Gradnulica. Prizemlje: predsoblje, 2 sobe, otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: 3 sobe i kupatilo. 4 velike....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za kućom u centru grada koja će Vam omogućiti privatnost i udobnost, mi možda imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se kuća na jednoj od lepših lokaciji u centru grada. Površine je 55m2, nalazi se na placu od 2ara. Kuća je jednoiposobne strukure, sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket dvorište (362)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>