• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 90 m2 do 220000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket 90 m2 do 220000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 90 m2 do 220000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs parket 90 m2 do 220000 eura" pronađeno 199 nekretnina - prosečna cena 1.736 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • centralno grejanje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 193.500 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Cetvorosoban nov stan u centru grada kod Doma zdravlja Stan se nalazi naV- spratu nove zgrade sa liftom, povrsine od 86m2 sa etaznim grejanjem na struju i aluminijumskim radijatorima i termo glavama. Na podu je hrastov parket 10x100 visoke klase, stolarija je aluminijumska sa uradjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se cetvorosoban stan kod Pravnog fakultetaStan se nalazi u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta u starijoj zgradi odlicne gradnje na II-spratu bez lifta.Stan je uknjizen na 90m2, sa terasama 98m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Radivoja Markovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-95m2 , ugovorna povr��ina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odli��an parket, pvc stolarija, 2 kupatila, lo��a od 16m2, dvostrano orjentisan, dnevna soba sa izlaskom na lo��u gleda na takozvano "��etali��te".....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, odmah useljiv, uknjižen, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, 2T, odmah useljiv .. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu radijatori,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.600 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su Osnovne Škole, Trošarinska pijaca, na par minuta su Svetosavski park, Medecinski Fakultet, Vojna Bolnica. Stan je po strukturi trososoban, uknjižene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.520 €, 93,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran stan u jednom od najlepših delova Novog naselja(Šonsi). Blizina vrtića, škole, marketa, crkve. ambulante i gradskog prevoza.Idealno za kvalitetan porodični život.Sigurnona vrata, pvc-stolarija, prvoklasna keramika i sanitarije, besprekoran parket.Stan je trostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u novoj, useljenoj zgradi u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 181.000 €, 84,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i tri lođe. Na podovima je parket, stolarija je drvena. Stanu pripada podrumska prostorija. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 95,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban duplex na potezu Grbavice. Lepa uredna zgrada, stan bez većih ulaganja, orijetnisan dvorišno i bez buke! Lepe komforne prostorije u celom stanu, Velux krovni prozori, parket, keramika, PVC stolarija! Za više informacija nas pozovite! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 90m2+50m2 terase, nalazi se na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste kvalitetni....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.000 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Otvorite vrata svog novog doma u srcu Krnjače, Beograd! Novo na tržištu, ovaj stan u veoma dobrom stanju nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Uz ukupnu stambenu površinu od 84 kvadratna metra, ovaj 2-sobni i 1-kupatilski stan je savršeno mesto za porodični život. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan, uknjižene površine 95m2 na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena u samom centru grada, na svega 5 minuta od svih bitnih dešavanja i ustanova u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan u strogom centru grada (Marger). Površine je 95m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne starogradnje sa dva lifta, Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, trpezarije, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. U blizini su osnovna škola, vrtić, Garnizonska ambulanta, centralna autobuska stajališta za sve gradske lokacije, mnogi marketi i pešačka zona......

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Stan u Centru Niša u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakuteta, kao i blizini šetališta. Po strukturi stan je trosoban, na 1. spratu, povrsine 92m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u sve prostorije, prostran dnevni boravak sa izdvojenom trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 168.000 €, 84,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban se nalazi na vpr a visina 1 sprata u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 229.000 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjižen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, građene oko 1980. godine.Ona je smeštena u dvorištu u ulici Milana Simovića (jedina zgrada u dvorištu).Ulica je slepa, tako da nema saobraćajne gužve, što je čini bezbednom za najmlađe.Ovo....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 3, po strukturi 3.0 ukupne površine 83 m2 Ne useljivan Lux opremljen,prodaje se namešten,sve novo.dva mokra čvora,dve terase.Ima lift.U svim sobama postavljene inventer klime Daikin.Kuhinja medijapan sa ugradnom tehnikom marke Bosch.Španska i Italijanska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Korzoa prodaje se četvorosoban stan na prvom spratu. Stan ima 98 m2, sastoji se od ulaza, trpezarije, dnevne sobe, kuhinje sa izlazom na terasu, ostave, WC-a, kupatila i tri spavaće sobe. Stolarija je klasična drvena, podovi su keramičke pločice i parket. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji korisne podne površine 110m2, uknjiženo 89m2 Stan je po strukturi dupleks i zauzima deo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu) Dole je ulaz, hodnik, jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 229.530 €, 98,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.680 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

-izgradnja P+1+pk..rok završetka JUN-2025Gg. -stambena zgrada koja je u izgradnji, zgrada sa dva ulaza,u svakom ulazu ima po 5 st.jedinica. -82.09m2-četvorosoban stan na drugom spratu,cena sa PDV-om! -U stanovima je ugtrađeno podno grejanje -toplotne pumpe,tarket parket,geberit ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 83,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu novogradnju koja se izdvaja modernim dizajnom, kvalitetnom gradnjom i malim brojem stanova! Zgrada ima dva ulaza, a u svakom se nalazi samo 5 stambenih jedinica, što garantuje mir, komfor i privatnost budućim stanarima. Tehnička oprema i završna obrada:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 199)

<< <1 2 3 4 5> >>