• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 90 m2 što manji zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 90 m2 što manji zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 90 m2 što manji zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket 90 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.138 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 3.sprat
    • renovirano
    • klima
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 90 m2 što manji zadnjih 7 dana'
135.000 €
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>