• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 polunamešten što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 polunamešten što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 polunamešten što manji do 190000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 polunamešten što manji do 190000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.125 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 700 €
27.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 80 m2 polunamešten što manji do 190000 eura'
140.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 790 € na 740 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 740 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 890 €
30.01.2026 - 790 €
15.02.2026 - 740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na 1. spratu, polunamešten stan iz 2015, trosoban, moderan, visoki plafoni. Ogromna ugradna kuhinja i 2 opremljena kupatila, hodnik sa šest krila plakara, 2 klime, terasa, grejanje na struju, prelep parket, sigurnosna vrata. Salon i velika soba sa izlazom na terasu, veoma mirno. Gleda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>